Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мога ли да си downgrade-на Windows 7-цата до Professional с оригинално .iso? И може ли линк към оригинално .iso непипано? без да ми казвате, че трябва да си го купувам (знам че е така но търсих в гугъл не можах да намеря untouched Win 7 Pro)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що, Ивайло Иванофф написа:

Мога ли да си downgrade-на Windows 7-цата до Professional с оригинално .iso? И може ли линк към оригинално .iso непипано? без да ми казвате, че трябва да си го купувам (знам че е така но търсих в гугъл не можах да намеря untouched Win 7 Pro)

http://www.microsoft.com е линка за теглене. И аз лично си мисля че няма да можете да го даунгрейднете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Downgrade-Ultimate-en.png

Downgrade-Professional-en.png

Рестартирай компютъра и стартирай setup от Windows 7 DVD/USB и избери Upgrade.

А може и с помощта на  Windows 7 Downgrade

image

Стартирай като администратор, избери нужния бутон. Може да се появи съобщение за грешка - избери бутон Continue. Не рестартирай компютъра! Зарееди Windows 7 Installation Disk (DVD/USB).

Стартирай инсталатора

Step 1

Кликни Install Now

Step 3

Кликни Upgrade

WIN7-Step-5_thumb1

Извършва се ремонтна ндстройка.

Upgraded

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@

ExaFlop

Не можах да разбера с това Windows 7 Downgrade (апликацията) като натисна на Windows 7 Professional дали ще ми запише iso файл на usb флашката или трябва да го изтегля и запиша + с програмата Win 7 USB/DVD Tool ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.