Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Излезна ми изгодна оферта да продам старата си видеокарта(тази от подписа)...ще взимам друга но до тогава ще се наложи около 1 седмица да карам да вградената в дъното[(също от подписа)ще я ползвам само за интернет браузване и музика...не игри] сигурен съм, че има защото има и VGA и DVI и HDMI даже...изходи, проблема е, че бога ми не мога да накарам компа да е използва...слагам кабела в съответния порт на дъното...махам другата карта нацяло, рескам компа...и нищо....черен екран :X от BIOS-a Integrated Graphics ми е Enable...търсих в гугъл...по други форуми дето вече са писани...но нищо не намирам....ще съм благодарен да ми кажете как да го оправя :/ Благодаря ви !

Редактирано от icaka9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що ми се струва че ти я обяснявах тая работа още като купуваше компютъра? Графиката е интегрирана в процесора и на дъното няма такива чудесии.

А процесора ти е "чист" именно за това струва стотина лева по-евтино от същия но с градена графика.

Така че дъното може да има всякакви интерфейси ама те са напълно безполезни без графиката. 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Roujin Z написа:

Що ми се струва че ти я обяснявах тая работа още като купуваше компютъра? Графиката е интегрирана в процесора и на дъното няма такива чудесии.

Компютъра не съм го купувал цял...и реално тези изходи са само за да ползваш евентуално вграденото в APU процесор ??

преди 4 минути, Roujin Z написа:

А процесора ти е "чист" именно за това струва стотина лева по-евтино от същия но с градена графика.

Така че дъното може да има всякакви интерфейси ама те са напълно безполезни без графиката. 

Прав си..има логика мамка му :D и да....спомних си, че нещо пак ми обясняваше преди време сега като каза...както и да е благодаря ти, че пак се отзова...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно! В днешно време графиката се интегрира в процесорите но очевидно изхода трябва да е на дъното.

В твоя случай си спестил стотина лева тъй като не ти е трябвало АПУ при наличието на видеокарта. Напълно разумно решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Roujin Z написа:

Именно! В днешно време графиката се интегрира в процесорите но очевидно изхода трябва да е на дъното.

В твоя случай си спестил стотина лева тъй като не ти е трябвало АПУ при наличието на видеокарта. Напълно разумно решение.

Да...то така или иначе в бъдеще ще ги сменям пак...насочил съм се и аз съм I3-6100...но просто това ме заблуди, че нали има изходи пък не се сетих, че те са за да ползваш евентуално вграденото в процесора....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вградена графика на дъното има само при ниско-бюджетните със стар чипсет за АМ3. 

След преминаване към АМ4 вече и АМД няма да имат на дъното и ситуацията ще е като при FM които изчезва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Roujin Z написа:

Вградена графика на дъното има само при ниско-бюджетните със стар чипсет за АМ3. 

След преминаване към АМ4 вече и АМД няма да имат на дъното и ситуацията ще е като при FM които изчезва.

чакай да използвам темата....да те питам сега видях FX-8300 на 266лв.....при 242лв. I3-6100....която гледам много зловещо пада от тоя FX....как ти се струва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АМД-то се представя по-зле в игрите и е по-скъп та наистина е зловещо особено предвид че на АМД-то ще трябва и охладител да купуваш.

Не се занимавай с тях докато не излезнат новите ZEN на с.АМ4 и не се види как се представят. Ако не ти се чака гледаш Интел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.