Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от много време се чудя как да поткарам тази игра на моя PC със дъно
Asrock-N68C-S UCC 
със процесор AMD Phenom II X4 965 3.4Ghz
машината в монета е със 4гб рам и 256 видео но искам да го ъпгрейдна като му сложа 1 гб видео още 2 гб рам 
да му добавя според вас дали ще я поткарам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"256 видео" не е достатъчна информация. Но не, невъзможно е да подкарате играта с текущите си параметри или ако по някакво чудо успеете, ще е невъзможно да се играе.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sydie написа:

"256 видео" не е достатъчна информация. Но не, невъзможно е да подкарате играта с текущите си параметри или ако по някакво чудо успеете, ще е невъзможно да се играе.

дори ако му сложа 1 гб видео и 6 гб рам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Two Steps From Hell написа:

дори ако му сложа 1 гб видео и 6 гб рам ?

Казах "със сегашната конфигурация". С този ъпгрейд най-вероятно ще тръгне, но пак казвам, RAM-та на видеото не е всичко за него, трябва да споменете определен модел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Sydie написа:

Казах "със сегашната конфигурация". С този ъпгрейд най-вероятно ще тръгне, но пак казвам, RAM-та на видеото не е всичко за него, трябва да споменете определен модел.

видео картите мисля за тези 2-та модела 

http://www.emag.bg/video-karta-gigabyte-amd-radeon-hd-5450-1024mb-ddr3-64bit-hdmi-dvi-vga-r545-1gi/pd/EZB7KBBBM/

http://www.emag.bg/video-karta-asus-amd-radeon-hd-5450-1024-mb-ddr3-64-bit-900-mhz-pci-e-dvi-hdmi-eah5450silent-di-1gd3-lp/pd/DZXSZMBBM/

бюджета ми е малак до 140-лв за конфигорация мога да си позволя приемам и всякакви идеи за кофиг рамките на разумното де

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Two Steps From Hell написа:

видео картите мисля за тези 2-та модела 

http://www.emag.bg/video-karta-gigabyte-amd-radeon-hd-5450-1024mb-ddr3-64bit-hdmi-dvi-vga-r545-1gi/pd/EZB7KBBBM/

http://www.emag.bg/video-karta-asus-amd-radeon-hd-5450-1024-mb-ddr3-64-bit-900-mhz-pci-e-dvi-hdmi-eah5450silent-di-1gd3-lp/pd/DZXSZMBBM/

бюджета ми е малак до 140-лв за конфигорация мога да си позволя приемам и всякакви идеи за кофиг рамките на разумното де

Ще можеш ли да кажеш каква е резолюцията на монитора? Тези карти които си хареса не стават даже за сърфиране в нета... ето и мойто предложение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, ( ͡~ ͜ʖ ͡°) написа:

Ще можеш ли да кажеш каква е резолюцията на монитора? Тези карти които си хареса не стават даже за сърфиране в нета... ето и мойто предложение

1280x1024 с тази  резолюцията  е в момента е ясно е че няма как да пусна по големите режими на играта относно видео  резолюцията 
и по доброто качество, на 1гб видео карта тази която сте препоръчали и  с тази 
резолюцията  1280x1024 при 6 гб рам ще имали някакви бъгвания
или нещо да сече имали няква вероятност и при по малка  резолюция от 1280x1024 например ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Two Steps From Hell написа:

1280x1024 с тази  резолюцията  е в момента е ясно е че няма как да пусна по големите режими на играта относно видео  резолюцията 
и по доброто качество, на 1гб видео карта тази която сте препоръчали и  с тази 
резолюцията  1280x1024 при 6 гб рам ще имали някакви бъгвания
или нещо да сече имали няква вероятност и при по малка  резолюция от 1280x1024 например ?

Проблеми няма да има но за по-сигурно напиши какво ти е захранването и относно рамта по-добре вземи 4гб не се набутвай с 2гб, но на твое място бих събрал още 50-100 лева и да взема gtx 750 ti, че да нямам после проблеми с кадрите на евентуално новия 1080p монитор :) Изчакай още някой да се изкаже и тогава поръчвай!  (Три пъти мери, веднъж режи!)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.