Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Добър вечер, пиша ви за един особен проблем,  които очевидно ми го прави при всяка емайл поща (и от yahoo и от gmail - абв не съм пробвал ).

Като пращам писма и след това получавам следното нещо :

MAILER-DAEMON@yahoo.com

"Hi. This is the qmail-send program at yahoo.com.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<(ТУКА Е ЕМАЙЛА)>:
178.237.163.29 failed after I sent the message.
Remote host said: 552 #5.3.4 message size exceeds limit

--- Below this line is a copy of the message."

видях че с някакви настройки се получава, ама за първи път се сблъсквам и не разбирам от къде да почна.

Ще допълня че едвам 20-30 букви /символи съм използвал.

Ак съм сбъркал раздела, моля да ме извините. :) Лека вечер! 

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прикачени файлове имаш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, simtech написа:

Прикачени файлове имаш ли?

Ами да, имах по едно време 4-5 прикачени пращах, обаче и с един прикачен ми го направи проблема.

Ще погледна на ставане тази тема ExaFlop ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв обем? Повечето пощи не позволяват повече от 30МБ прикачени файлове в 1 писмо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, simtech написа:

Какъв обем? Повечето пощи не позволяват повече от 30МБ прикачени файлове в 1 писмо.

Да, като пращах от yahoo и ми качи снимките с линкове към Dropbox и ги пратих, обаче пак получих писмото след това, а в случая с gmail (google disk ) и т.н 

Обаче тука говорим че и при един файл ми направи проблема,  а една снимка ми беше към 5-7 мб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Други хора имат ли проблем? Според мен има проблем в конфигурацията на мейл сървъра на получателя. Но докато не споделиш поне чия услуга ползва или ползва собствен сървър, както и какво е положението при други хора - не мога да го кажа със сигурност.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, simtech написа:

Други хора имат ли проблем? Според мен има проблем в конфигурацията на мейл сървъра на получателя. Но докато не споделиш поне чия услуга ползва или ползва собствен сървър, както и какво е положението при други хора - не мога да го кажа със сигурност.

e добре де, ето емайлите

единият беше  documents@bet365.com , а другият   support-bul@customerservices365.com 

Иначе не мога да разбера останалото - за услугата и как реално да разбера за други хора - в смисъл други хора да пробват да пишат ли ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, cvtan4o написа:

e добре де, ето емайлите

единият беше  documents@bet365.com , а другият   support-bul@customerservices365.com 

Иначе не мога да разбера останалото - за услугата и как реално да разбера за други хора - в смисъл други хора да пробват да пишат ли ? 

Явно пощенския сървър на получателите има много стриктни ограничения за размер. Пишете им и ги питайте това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам, очевидно у тях е проблема, пробвах на мой приятел да пиша и не ми дава подобна грешка, очевидно при тези е проблема, така че CASE CLOSED! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.