Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бюджет 80 лева.Държа скоростта на четене и на запис да е висока,по възможност да е USB 3.0 или 3.1.За предпочитане е конструкцията да е метал.По възможност да е водо и удароустойчива.Ще се поръчва от България така,че само такива предложения приемам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, marto99 написа:

Бюджет 80 лева.Държа скоростта на четене и на запис да е висока,по възможност да е USB 3.0 или 3.1.За предпочитане е конструкцията да е метал.По възможност да е водо и удароустойчива.Ще се поръчва от България така,че само такива предложения приемам.

Сандиск, модел SD-USB-CZ73-128G-G46

или на Самсунг, Samsung 128GB MUF-128CB OTG

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, marto99 написа:

Благодаря за предложенията! :)

Втората памет даже може да се ползва при таблети, телефони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, capnemo написа:

Втората памет даже може да се ползва при таблети, телефони

Да и аз това забелязах и май ще се насоча към Самсунга,но ще изчакам и други предложения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема искам да попитам как да разбера кой от USB портовете ми е 3.0 защото имам 3 порта от които два са на 2.0 а третия е 3.0?Как се разбира това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За да не отварям нова тема искам да попитам как да разбера кой от USB портовете ми е 3.0 защото имам 3 порта от които два са на 2.0 а третия е 3.0?Как се разбира това?

По цвета... 3.0 обикновенно е син.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви!1 от usb-тата ми е в сиво,другото в черно и едно в светло синьо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това сивото може да е eSATA порт.На лаптоп ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да на лаптоп е,но не е точно сиво,там ми е usb-то на безжичната мишка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де,толкова не знаете ли марката и модела на машината,която имате? Търсите в нета спецификациите му и ще разберете.Пък може и някое ревю да намерите,там сигурно нагледно ще е обяснено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, onogondur написа:

Добре де,толкова не знаете ли марката и модела на машината,която имате? Търсите в нета спецификациите му и ще разберете.Пък може и някое ревю да намерите,там сигурно нагледно ще е обяснено.

USB порт е,но не е черен.Вече ми е ясно и благодаря на теб и на всички които ми помогнаха :)

Току що, onogondur написа:

USB порт е,но не е черен.Вече ми е ясно и благодаря на теб и на всички които ми помогнаха :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.