Премини към съдържанието
dadi_27

Търся програма за вграждане на субтитри

Препоръчан отговор

Търся програма за вграждане на субтитри в филми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно е едно такова търсене.Опитайте тук обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Препоръчвам Format Factory.

При последната версия, която съм теглил субтитрите по default са сини! Та...обърни внимание на опциите преди да работиш с програмата ;)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, skalata_73 написа:

Препоръчвам Format Factory.

При последната версия, която съм теглил субтитрите по default са сини!

По default и бели да са, нямаш избор за изглед и размер. Освен смешната настройка за синьо, това е и най-смешната програма като избор. Разбирам да я пробутваш на близък роднина, но да предлагаш на цялото общество си е чиста подигравка с хората!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Mlechko написа:

По default и бели да са, нямаш избор за изглед и размер. Освен смешната настройка за синьо, това е и най-смешната програма като избор. Разбирам да я пробутваш на близък роднина, но да предлагаш на цялото общество си е чиста подигравка с хората!

Предложил съм тази програма, защото е може би една от най-лесните за използване! Освен това си има възможност за шрифт и размер за субтитрите! И не само! И да те питам нещо многознайко:

1.Ти ползвал ли си я, че даваш такива ''компетентни'' мнения и заблуждаваш ''обществото'' !?!? Щото аз съм я ползвал и знам какво пиша!

2.Предложи ли нещо ти (щото не виждам) ,  или само си драскаш за спорта !?!?

Аман от профани в тоя форум.

преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

Format Factory пише размер шрифта - не бачка ли

Бачка! Остави го млечко да си пие млякото и не му се връзвай на млечния акъл! Изтегли си я, виж и се убеди сам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, skalata_73 написа:

Освен това си има възможност за шрифт и размер за субтитрите!

Я пак?

FormatFactory_16.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mlechko написа:

Я пак?

Виждам, че идея си нямаш как се работи с програмата.Нямам намерение сега да ти правя шотове, че да ти доказвам и да те уча, а има поне в  3 форума, където хората са направили подробно описание с картинки как се работи с програмката! Вместо да бръщолевиш чети и се учи.

Научи си урока и не ме цитирай и занимавай с глупостите си.Освен да се излагаш като кифладжия друго не правиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, skalata_73 написа:

Вместо да бръщолевиш чети и се учи.

ОК. Печелиш.
За целта инсталирах конвертора и намерих опцията. Но ти не беше никак любезен. Много лесно се засягаш, и защо? При положение, че грешката е в мен. Вместо да ме поправиш, връщаш със заядлив тон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Mlechko написа:

...Вместо да ме поправиш, връщаш със заядлив тон...

Tи започна със заядливия тон! Когато ме нападат така отговарям и аз-иначе нищо лично.

Затова е добре първо преди да пишеш нещо да си сигурен-не да започваш с нападките.Инак ти се излагаш.

Хайде лек ден и си вземи поука занапред.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не съм ползвал FormatFactory заради липсата на възможност да премахнеш нежелани чати от видеото. Редакцията на видео е много сериозен минус за този конвертор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.