Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам сайт от 5 години . Но не съм се занимавал много с него . Само качвам снимки и описания .

Другите неща ги правеха Уеб мастъри . 

Преди месец го човърках и успях да сменя темата с мобилна версия , не беше сменяна . 

От няколко дни не мога да вляза във Уърлдпрес , изписка ми -

ERROR: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see this documentationor try the support forums. (Изтрих кукитата от компа )

и  -  Off Page SEO Plugin requires PHP version 5.4 above.

Абсолютен аматиор съм . Някои ако може да ми обясни по-просто (като за мен ) как да вляза ?

Редактирано от drywall (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Sarditata
      Здравейте, любезни хора! Вече имам блог, който засега пълня с информация. Имам два въпроса - първият е - Google ми предложи 130 лева, с които да се рекламирам. Зачетох се в ситните букви и май се оказва, че аз първо трябва да си плата, пък след това ще мога да не плащам за рекламата. Познавате ли тази оферта, има ли смисъл?
      Второ ми питане е за кутийката Видимост на сайта за търсещи машини. На клиповете, които гледах за настройтиге на блога, не тикват. Може би има причина?
      Благодаря предварително, винаги сте били много търпеливи към мен!

• от mywebsitegeek
      Това може да е интересно за някои хора: https://mywebsitegeek.com/2018/07/05/тест-на-споделен-хостинг-с-wordpress/
      Ще добавям още компании с времето, като ще го сравня и с резултати спрямо $5 VPS в Amazon или Digital Ocean.
      Идеята ми е да направя нещо като списък с всички популярни компании в България. Никой не ми плаща, акаунтите си ги купувам аз, та ще се опитам на месец да добавям по 1-2 фирми. Макар че от интересните почти не останаха
      Идните дни ще добавя coolicehost. Фирмата е българска, за това ще я включа.
      Теста не е перфектен, прост сисадмин съм. Отворен съм към подобрения
    • от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
    • от Plamena Dobreva
      Здравейте искам да попитам как мога да сложа регистрационна форма на Wordpress, в смисъл такъв да има потребители които да се регистрират в сайта. Другия въпрос е как тези  потребители да могат да качват съдържание на сайта, но преди да се публикува да се изисква одобрение от админа?
      Трябва ми нещо такова

Също така искам и потребителите да имат тези функции 

Благодаря предварително

• от ivanova84
      Здравейте!
      В момента се опитвам да създам първия си он-лайн магазин с Wordpress.Имам проблем, че при добавянето на продукт в количката цената му се зарежда, но като влезна в самата количка няма нищо, няма и формата за попълване на данните на получателя на поръчката...Възможно ли е да съм изтрила нещо, или нещо пропускам да направя? Ако съм изтрила някак това поле например, дали ще се зареди отново ако изтрия този Woocommerce и сваля нов? Извинявам се ако въпросите ми са глупави но не мога да се справя засега сама...
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.