Премини към съдържанието
Bubbles

Изтегляне на закупено приложение от google play - Kak?

Препоръчан отговор

Привет!

Платих(купих) си едно приложение от магазина на чичо Гошо и ми се иска да си сваля инсталационния фаил на компа ей така за архива, обаче греда, всичките сайтове и адони за тази цел които са ми известни казват че не могат да теглят платени приложения. Въпроса е има ли все пак някакъв начин да си изтегля приложението?

П.П.

Заобиколки като теглене на фаила от папка apps през airdroid също не вършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С ES  File Explorer при мен става. Отивам от менюто в ляво на Local > APP. Там са свалените програми. Маркирам програмката и отгоре се появява иконка с нещо, като 2 андроитчета едно зад друго. Цъкам на него и APK файла отива в sdcard/backups/apps. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията, в крайна сметка си намерих отлична програмка за целта, която очевидно тегли всичко, казва се raccoon : http://www.onyxbits.de/raccoon

Не иска рутване и изобщо нищо, даже не се инсталира(портабъл е). ^_^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.