Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Кой от двата телефона да избера ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако държиш да е някой от тези двата точно, то самсунга, просто защото е самсунг. Аз наскоро си смених телефона и пред двата предпочетох Lenovo Vibe P1m. Не съжалявам за избора, единственият му недостатък е, че при музика през слушалки звукът е малко по-дървен в сравнение със Samsung g313.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, konnikbezglava написа:

Ако държиш да е някой от тези двата точно, то самсунга, просто защото е самсунг. Аз наскоро си смених телефона и пред двата предпочетох Lenovo Vibe P1m. Не съжалявам за избора, единственият му недостатък е, че при музика през слушалки звукът е малко по-дървен в сравнение със Samsung g313.

Да си чувал за настройки ? 

В случая бих избрал p8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, niki292002 написа:

Да си чувал за настройки ? 

Инсталирах EZ Folder Player Free, който използвах преди и на самсунга и който има еквилайзер. След дълги тестове установих, че звукът на леновото е по-дървен. Разбира се, остава вариантът и кодеците да не са му върхът, но не съм достатъчно запознат с андроид и не знам мога ли да ги пипам без да руутвам.

Редактирано от konnikbezglava (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.