Премини към съдържанието
ItsPlamenBG

Windows 10 - премахване на парола. Как става?

Препоръчан отговор

Здравейте. Вчера си сложих Windows 10. Много съм доволен от него, само че когато си влязох в акаунта в Microsoft, оттогава компютъра ми иска парола, когато го включа. Има ли начин да махна тази парола? Не я искам, не ми и трябва. Просто ме дразни. :emoji_smiley-11:

Edit: и също вече ми излиза Plamen Dobrev, вместо ASRock. Има ли начин просто да върна всичко както си беше на Windows? Сякаш не съм логнат в акаунт в Microsoft, а да си пише ASRock, да си влизам без парола и така. :emoji_smiley-04:

Редактирано от ItsPlamenBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стартирай netplwiz, задай акаунт по подразбиране да е локалният, а не Microsoft-ският. Махни отметката User must... и потвърди с ОК.

http://www.tenforums.com/tutorials/3539-sign-user-account-automatically-windows-10-startup.html

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като маркираш името на профила в списъка в netplwiz и кликнеш Apply  - ще те пита за паролата на профила - въведи я двапъти в съответните полета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз влизам в този микрософтски акаунт заради стора. Да си дръпна някое "модерно приложение" после излизам и си стоя само на локален.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.