Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Бих искала да попитам как мога да скрия общите си приятели във Facebook...зная,че има такава опция,но незная как да я приложа в моят фсб.Благодаря ви предварително за помощта!Прекрасен ден за всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш си в страницата на профила, избираш секция "Приятели". В горния десен ъгъл има моливче. Натискаш го, избираш "Промяна на поверителността" и даваш "само аз" на двете възможни настройки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, konnikbezglava написа:

Влизаш си в страницата на профила, избираш секция "Приятели". В горния десен ъгъл има моливче. Натискаш го, избираш "Промяна на поверителността" и даваш "само аз" на двете възможни настройки.

Това съм го направила,но все пак,общите приятели ми  излизат в дадени профили(например-в даден профил излиза"с лицетоХ.Х.вие имате (примерно)8 общи приятели..Как да скрия "общите приятели"-това ми беше питането.

А на вас,konnikbezglava 

благодаря за отзивчивостта! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не може да се изключи, но и не е проблем. Вие виждате кои са ви общите приятели, защото човекът, чийто профил гледате, е позволил списъкът му с приятели да е видим. Това обаче не означава, че, когато някой гледа вашия профил, му се показва кои са вашите общи приятели. Надявам се да съм бил полезен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.