Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пускам тази тема, с цел да се спрат измамите чрез фейсбук страниците. Днес видях една страница, която качва снимка че като изпратите SMS, ще ви се активира опцята "Кой е гледал профила Ви".  Не вярвайте на такива страници, постове и т.н Това е пълна простотия и гледат как да ви измамят, за да пратите SMS. Та темата я пускам, всеки който види такава страница да я постне тук за да можем да я докладваме и евентуално да премахнат страницата.

НЕ ВРЯВАЙТЕ НА ТАЗИ ГЛУПОСТ, НИТЩО НЯМА ДА ВИ СЕ АКТИВИРА САМО ЩЕ ВИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ. 

Ето я и страницата: 
https://www.facebook.com/Alternative-Bulgaria-204890396377429/
https://www.facebook.com/204890396377429/photos/a.467457083454091.1073741827.204890396377429/494359680763831/?type=3&theater

АКО МОЖЕ, МОДЕРАТОР ДА ЗАКАЧИ ТЕМАТА. МОЛЯ ДОКЛАДВАЙТЕ !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя вече е премахната :D или поне на мен не са отваря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Angel Danailov
      Здравейте,от известно време имам проблем с хронологията на новините във фейсбук! Преди като дам на опцията "най нови" и ми излизаха подредени по минути и часове назад новините от приятели, страници и групи които следвам а сега излизат разбъркано и също нецяло съдържанието много новини изпускам и това е от около месец! Какво се случва аз нищо не съм правил по настройките?
    • от Иванова138
      Здравейте, обръщам се към Вас с молба за помощ! Във фейсбук е създаден фалшив профил, който побликува мои снимки и ме оплюва. Пишат се много глупости, споменават се имена и се намесват много хора. Обърнах се към полицията, но от там ми отговориха, че немогат да ми помогнат. Има ли начин да разбера кой стои зад всичко това? Аз имам съмнения, но не съм напълно сигурна. Ако някой може да ми помогне, ще бъда безкрайно благодарна! 
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Симеон Йорданов
      Преди 5 дни както изведнъж бях в фейсбук той ме изхвърли.Поиска ми някаква снимка за удостоверение,че съм аз.Пратих им.На следващия ден опитах да влезна,но не стана изписа ми ето това вече 5 ден.ПОМОЩ!!!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.