Премини към съдържанието
paulao

Проблем с въстановени файлове на Word и Excel

Препоръчан отговор

Здравейте,

оказа се че е сериозен проблема с възстановяването на изтрити doc и xls файлове. Файловете са възстановени но имам чувството че са им разместени съдержанията и разменени разширенията. Някой от файловете се отварят нормално но по-голямата част от тях показват съобщение за промяна на енкондинга и след това се отваря маймуница. Намерих разни програми за поправка на такива файлове но не работят. Има ли някакъв начин да се спаси някой такъв файл, дори с платена програма да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи как и откъде е изтрит файлът, и дали след това е записвано нещо отгоре му. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не е записвано. Просто е изтрита папката и я възстанових с EaseUs Recovery

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то без фиря няма да минете! Винаги се прави бекъп на важни неща! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от аm-аm
      С две думи искам да сравня съдържанието на клетка със съдържанието на клетки в някаква област. Автоматично, с формули, без да се ползва контекстно меню или клавишни комбинации.
      Освен за всяко сравнение да има отделна клетка с формула, има ли по-прост начин?
      Освен vlookup?
    • от аm-аm
      Как да транспонирам таблица с формули, т.е. без да използвам контекстно меню или клавишни комбинации?
      Трябва ми бърз начин за таблица от порядъка на 100х100 клетки. Размножаването на формули е много неадекватно, поне аз не виждам при транспониране как да го накарам да следва правилната логика.
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време имам проблем с Microsoft Word, който меко казано ми създава главоболия в ежедневната работа. Версията, на програмата, която се използва в компанията, в която работя е 2007, а проблемът се състои в следното:
      При получаване на имейл, съдържащ word файл и отварянето на въпросния файл, въпреки че изпращащия е спазил всички разстояния между думите, препинателни знаци и т.н(проверено на неговия компютър), при мен текстът на места излиза слят, без абсолютно никакво разстояние между думите. Съответно трябва всеки път да го проверявам и да разделям думите една от друга. На пръв поглед не е кой знае колко сериозен проблем, но когато говорим за документ, който съдържа 20-30 страници, определено бих казал, че е доста досадно и най-вече води до загуба на излишно време.
      Някой има ли някаква идея на какво би могъл да се дължи въпросният проблем и как бих могъл да се справя с него? Версиите на програмите са еднакви, шрифтът, който се използва е Times New Roman. Ще бъда изключително благодарен на всеки, който се включи
    • от Bbt_sm
      Имам 4 колони и искам колона D да се сравява с колона M, а колона E да се сравнява с колона N И ако има еднакви числа да се нулират и всичко да се случва с едно кликане на бутонче в Excel,  но немога да обединя кода. Този със сигурност не работи, по отделно работят но незнам как да ги обединя в едно. Бихте ли ми помогнали?

Dim x As Range, y As Range, z As Range, q As Range, de As Range
      Set x = Range("D1:D20")
      Set y = Range("N1:N20")
      Set q = Range("E1:E20")
      Set z = Range("M1:M20")
      Set de = Range("D1:E20")
      de.Select
      For Each x In Range("D1:D20")
          For Each y In Range("N1:N20")
              For Each z In Range("E1:E20")
                  For Each q In Range("M1:M20")
              If x.Value = y.Value Then
                  x.Value = 0
                  y.Value = 0
              End If

If z.Value = q.Value Then
                  z.Value = 0
                  q.Value = 0
              End If

Next q
              Next z
          Next y
      Next x
    • от Bbt_sm
      Здравейте. Трябва да направя Macros в Excel, като имам 4 колони и трябва когато срещне еднакво число в колоната да се елиминира, но немога да направя формулата или цикъл на basic. Можете ли да ми помогнете?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.