Премини към съдържанието
paulao

Проблем с въстановени файлове на Word и Excel

Препоръчан отговор

Здравейте,

оказа се че е сериозен проблема с възстановяването на изтрити doc и xls файлове. Файловете са възстановени но имам чувството че са им разместени съдержанията и разменени разширенията. Някой от файловете се отварят нормално но по-голямата част от тях показват съобщение за промяна на енкондинга и след това се отваря маймуница. Намерих разни програми за поправка на такива файлове но не работят. Има ли някакъв начин да се спаси някой такъв файл, дори с платена програма да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи как и откъде е изтрит файлът, и дали след това е записвано нещо отгоре му. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не е записвано. Просто е изтрита папката и я възстанових с EaseUs Recovery

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то без фиря няма да минете! Винаги се прави бекъп на важни неща! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Bbt_sm
      Имам 4 колони и искам колона D да се сравява с колона M, а колона E да се сравнява с колона N И ако има еднакви числа да се нулират и всичко да се случва с едно кликане на бутонче в Excel,  но немога да обединя кода. Този със сигурност не работи, по отделно работят но незнам как да ги обединя в едно. Бихте ли ми помогнали?

Dim x As Range, y As Range, z As Range, q As Range, de As Range
      Set x = Range("D1:D20")
      Set y = Range("N1:N20")
      Set q = Range("E1:E20")
      Set z = Range("M1:M20")
      Set de = Range("D1:E20")
      de.Select
      For Each x In Range("D1:D20")
          For Each y In Range("N1:N20")
              For Each z In Range("E1:E20")
                  For Each q In Range("M1:M20")
              If x.Value = y.Value Then
                  x.Value = 0
                  y.Value = 0
              End If

If z.Value = q.Value Then
                  z.Value = 0
                  q.Value = 0
              End If

Next q
              Next z
          Next y
      Next x
    • от Bbt_sm
      Здравейте. Трябва да направя Macros в Excel, като имам 4 колони и трябва когато срещне еднакво число в колоната да се елиминира, но немога да направя формулата или цикъл на basic. Можете ли да ми помогнете?
    • от Елеонора Иванова
      Здравейте,
      Моля да ми помогнете на преинсталирания Windows  е качен Office пакет 2003 година , но про отварянето на файл от изтеглени документи автоматично ги прави да се отварят от Wordpad a не от Office word.
      Много ми е спешно защото постоянно разработваме търгове и сега файловете като се променят не се работи дори и част от страницата липсва.
    • от Ivana Ilcheva
      Използвам Windows 7 Ultimate Service Pack 1, 64-битова операционна система с Microsoft Office Pack 2007. Нямам проблем с отварянето на .docx файловете, но напоследък се появи затруднение при работата с по-старите текстови файлове. Става дума за един Microsot Office Word 97-2003 Document, при чието отваряне програмата спира да работи и изписва:
      Сигнатура на проблем:
        Име на проблемно събитие:    APPCRASH
        Име на приложение:    WINWORD.EXE
        Версия на приложението:    12.0.4518.1014
        Времево клеймо на приложението:    45428028
        Име на неизправния модул:    BGHyph.dll
        Версия на неизправния модул:    0.0.0.0
        Времево клеймо на неизправния модул:    3fe0773d
        Код на изключението:    c0000005
        Отместване на изключението:    0000123a
        Версия на ОС:    6.1.7601.2.1.0.256.1
        ИД на езикова променлива:    1026
      Допълнителна информация за проблема:
        LCID:    1033
        Brand:    Office12Crash
        skulcid:    1033

Този проблем се появява само при работата с по-стари файлове, когато Word  е в своя Compatibility Mode. Вече опитах предложените от Microsoft решения (http://www.thewindowsclub.com/fix-microsoft-word-will-not-start-and-run-properly и https://support.office.com/en-us/article/Why-do-I-get-a-stopped-working-message-when-I-start-my-Office-application-52bd7985-4e99-4a35-84c8-2d9b8301a2fa?CorrelationId=a891567d-5d09-4483-ba0b-84f647be595b&ui=en-US&rs=en-US&ad=US&ocmsassetID=HA104011864), но не стигнах до никакви подобрения.
    • от DFBHD
      Здравейте приятели!
      Имам едно питане по един елементарен въпрос. Нещо което знам как се прави, правил съм го много пъти, на моя проект стана но сега се опитвам да го направя на един приятел и не се получава. Става въпрос за формулата =CORREL в Excel. Ще ви прикача снимка за да видите за какво става на въпрос. Показва ми че не на 0 не може да се дели... а никъде в данните няма 0 ... буквално се чудя защо не иска да се получи... Благодаря предварително за съдействието!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.