Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ми казали модел на Захранване, който да е съвместим с дънна платка ASROCK B85M pro4  . Цената да е около 100 - 150 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Примерно това:

PSU FD 550W INTEGRA BLACK 

Обща стойност - 125.44 лв. с ДДС

...но зависи и от останалите компоненти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Платката няма връзка. Гледа се кутията заради размера но ако съдим по-дънната платка е стандартна та всяко стандартно захранване ще стане.

Демек трябва да кажеш каква ти е видеокартата или каква ще бъде за да се вземе предвид консумацията. Останалото не е важно.

пс. Интеграта не си струва парите освен ако не държиш на модулно захранване (за това цената е по-висока).

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не трябва никакво нетипично захранване. Необходимо ти е стандартно ATX захранване. Както е казано, неговите размери зависят от кутията, с която разполагаш, но и в най-евтините кутии, повечето захранвания от такъв форм фактор се побират. Вече идва аспекта на консумацията, качеството и желаните защити. Вече нещата зависят от останалия хардуер. В повечето онлайн магазини, в които се предлагат компютърна компоненти, захранванията предлагани там, са съвместими. 

PSU SEASONIC SS-430GB/430W/APF

DeepCool PSU 700W Bronze Modular DA700

PSU FORTRON HYPER M 700 700W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата е asus r9270, а захранването cooler master GX450w

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

SEASONIC SSR-430ST Bronze - 88 лв. 

Но старото захранване е напълно достатъчно а и е читаво. Тоест дори да е старата ревизия пак става.

При по-яките модели имаше някви проблеми доколкото помня преди КМ да сменят производителя но това не се отнася до твоя.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

захранването е читаво, но изгоря днес...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай взимай Сиисоника.

пс. GX принципно са с 5 години гаранция та ако си забравил провери да не е още в срок.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.05.2016 г. at 19:15, Roujin Z написа:

В такъв случай взимай Сиисоника.

пс. GX принципно са с 5 години гаранция та ако си забравил провери да не е още в срок.

Имам 750W GX и съм с него вече почти 8 години мисля от както го купих , много кабелаци ама е желязно ! да чукна на дърво никакви проблеми с него !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.