Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

Налага се да купя таблет на щерката, но ми се иска да не е само за игрички, а да може да играе и игрите, които им дават по английски, а те изискват флаш плейър. Абсолютно неграмотна съм и моля за съвет какво да й взема. Мислех си за Уиндоуски таблет, но там пък няма да може да инсталира игрички за забавление... Аз имам Самсунг С4 и на него трябва да качвам определени браузъри, за да тръгнат игрите, а и е малък екрана...

Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджетът е относително понятие в случая... Ако е около 200 лева ще ми е по-спокойно, но с моите изисквания в този ценови клас не знам има ли нещо... Та може да е и по-висока цената - 400 да речем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 200 лева, че и по-малко, има разбира се, при това страхотни таблети, само че в китайските интернет магазини. Аз си пазарувам от GearBest напоследък.

Ето един пример - Chuwi Hi8 Pro. Освен детето, ще можеш да си го ползваш и ти. Таблета е с Android и Windows, демек пълнофункционален компютър, вържеш ли го към монитор.

А това дали е за дете или не, според мен се определя най вече от настройките, интерфейса и т.н.

п.п. Не е много подходящо да се дава таблет на малко дете, та от рано да им се промиват мозъците с игрички и фейсбук, ама ти си знаеш.

Редактирано от djagi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, djagi написа:

п.п. Не е много подходящо да се дава таблет на малко дете, та от рано да им се промиват мозъците с игрички и фейсбук, ама ти си знаеш.

Прав си за възрастта, но става все по-трудно да се удържа фронта... Госпожата по английски почти всеки ден им дава игри по английски... Прибира се късно вечер от тренировки и ми се иска да може да играе игрите, които са за домашно по път за тренировка и после след тренировка към дома, защото когато се прибере вече едва гледа... Те са елементарни игри за учене да думички, изрази и прочие, но на S4 е много тегаво...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Курпувате евтино устройство защото то ще бъде изпускано, забравяно, мокрено, тъпкано и пр! Дори бюджетните устройства са способни да подкарват прилично леки децки игри и приложения! Аз бих купил нещо до 100лв! Като свикне да използва безопасно, да пази и се грижи, то тогава бих отделил и по голям бюджет за друго устройство, но до тогава .......!

Сега понеже ще се пръкнат тука едни дето ще почнат да говорят за маркови устройства за по 700лв. и как бюджетните такива ставали само за в кофата! Само ,че преди време работех във фирма, която естествено за да не се охарчи бе купила най - евтините възможни устройства! Уникални бяха! Минимум 12часа работа на ден под товар 100%, 5 дни в седмицата в продължение на години! Мокрени са ,прегрявани са, изпускани са, тъпкани са и, иии работеха безотказно! Ние пък не им треперехме много защото знаехме ,че са някакви за 60-70лв.

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.05.2016 г. at 12:55, djagi написа:

За 200 лева, че и по-малко, има разбира се, при това страхотни таблети, само че в китайските интернет магазини. Аз си пазарувам от GearBest напоследък.

Ето един пример - Chuwi Hi8 Pro. Освен детето, ще можеш да си го ползваш и ти. Таблета е с Android и Windows, демек пълнофункционален компютър, вържеш ли го към монитор.

А това дали е за дете или не, според мен се определя най вече от настройките, интерфейса и т.н.

Знаеш ли дали се начисляват мито и ДДС на закупените от GearBest джаджи и как минават през митница ако са с "Flat rate shipping"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Stanimir Atanasov написа:

Знаеш ли дали се начисляват мито и ДДС на закупените от GearBest джаджи и как минават през митница ако са с "Flat rate shipping"?

По принцип да, всичко от Китай за над 30 лева, ако не се лъжа, му се дължи ДДС. От известно време се ориентирах към GearBest за пазар и нищо не е минало през митницата, но предполагам има и известна доза късмет. Ако искаш да си сигурен, поръчай стоката от европейския им склад, честно разликата в парите е почти никаква, стига да я има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.