Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет на всички.И се извинявам ако не е тука мястото за тази тема.Та доста прочетох и разбрах ,че уж Garena вече ще работи за страните в които имат офиси и няма да поддържа българските сървъри но неми пречи аз и без това там не играех защото качеството е ужасно.Но проблема ми е че си влизам във Garena но когато дам на LAN за да видя сървърите ми излиза прозорчето със auth in main server и така си стои доста време и изобщо не зарежда.Та се питам от това затваряне на Garena ли се дължи този проблем или е нещо от мен?Със 7-ца съм.Благодаря за вниманието.

Редактирано от Stainar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гарената я затвориха преди няколко месеца. Не знам дали навсякъде или само за там където нямат офиси (според твои думи), но аз също не мога да логна както и още 10 човека къде познавам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз точно без да исках попаднах вчера на тази информация от официалния им сайт.Но бяха споменали че ще се махне изцяло бутона LAN и нямало просто да работят българските сървъри и като цяло както казах където нямат офиси.А нашите някаква алтернатива не са ли измислили или просто са зае*али всичко както винаги?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.