Премини към съдържанието
gibson58

Препоръчайте мишка, бюджет 30 лв.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Искам да взема нова мишка,в момента съм с един безжичен комплет Pro 2400 Cordless Desktop,но е вече доста стар ,а и безжичната на моменти зацикля,което дразни. Компютъра го ползвам освен стандартните глупости и за работа с ФШ,премиер ,лайт рум,индизайн и подобни.Предпочитам с кабел да е и бюджет 30 лева.Харесал съм тази (не е заради светенето).Даже ме дразни и май не може да се изключва.Има доста добри отзиви от разни там хорица,и ми хареса ,че има много бутони,това ми се струва доста удобно при работа.Гледам ,че има Резолюция (dpi):3500 ,което май не е много.Има модели по-евтини с  7200...Ще се ползва на монитор 27 инча 2к.

Други на които се спрях:

http://www.emag.bg/optichna-mishka-canyon-cnd-sgm7-gaming-3200-dpi-usb-cherna-cnd-sgm7b/pd/DJQR5MBBM/?ref=similar_right-1_3&recid=io4atq3o-dkb7krq8ttr-C.c17_a185.S.SIMILAR.U.1792472-135dl43

http://www.emag.bg/mishka-a-g6-helis-gejming-cherna-mghf6/pd/DRC26MBBM/?ref=smart-history_2&recid=io4c23kv-hq2e9zoxrwv-C.c17_a187.S.VP_AP_VIS.U.114445-0iabfqq

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Аз бих си взел А4 Х-718ВК , само дето сега не е на промоция и не се вмества в бюджета.  

На еМаг цените на нещата са по-високи от другите магазини ако не са на промоция - така че или я търси отдругаде или изчакай да я пуснат на промоция.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за съвета колега,но имам много подобна на canyon  ,а искам с повече бутони.Някой да каже дали 3500 dpi  ще се държи добре и прецизно на монитора ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.