Премини към съдържанието
powerful

Машинка за подстригване , 40лв

Препоръчан отговор

Привет

Предложете ми машинка за подстригване до 40лв ще я използвам доста активно за почти цялото тяло,бях гледал някакви машинки + тримери дето бръснат гладко по тялото и нищо не оставят ама те са към 100тина лева май..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technopolis.bg/bg/Hair-clippers/Hair-clipper-PHILIPS-HC3410-15/p/833525

Това си заслужава парите. Имам по-стар модел от 2-3 години не е мръднала.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях се на този модел понеже може да се използва на батерия

http://www.technopolis.bg/bg/Hair-clippers/Hair-clipper-PHILIPS-HC3420-15/p/833528

Какво мислите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, chochoatanasov написа:

За тяло ти трябва тример според мен.

Предложи някакъв, май по удачния вариант беше да взема машинка + тример, тази машинка която ви я показах я взех вече. Тримера бръсне по гладко от машинката за подстригване така ли ?

Редактирано от powerful (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами отделно да ми препоръчаш някой тример за тяло, аз тази машинка ще я използвам и за подстригване не само за тяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това или това примерно. Аз използвам първия но по-стар модел и съм доволен като изключим, че батерията сдаде багажа на втората година сега го приспособих с адаптер директно в контакта и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тримера като бръсне максимално близко до кожата и не оставя нищо няма ли опасност от порязване? Известно време ще карам с машинката за подстригване дето я взех и след това най-вероятно ще взема някой тример. Може би филипса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този тример http://www.technopolis.bg/bg/Body-groomers/Body-groomer-PHILIPS-BG2024-15/p/834090 

май става и за глава, за подстригване ? Ако е така, да отида да върна машинка за подстригване и да взема това, че май много се набутах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не съм сигурен никога не съм го ползвал за подстригване но пък виждам, че има приставки за различни дължини което значи, че би трябвало да става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подстригване и бръснене на главата – отрязва по-дългите косми само с едно движение

Явно става, прекарал съм се жестоко. Някаква идея с какво извинение да отида и да върна продукта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще я използваш активно по цялото тяло внимавай само да не падне във водата. За мен лично добри марки са Philips и Ремингтон. Нямам си идея дали Bosh правят машинки за постригване но и те са добри сигурно. Първите две марки имат модели от 30-40 лв до... много скъпи. Аз за 70-80 си купувах и съм доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвал ли си я тази дето си купил?

Ако не не би трябвало да е проблем понеже ти не връщаш а заменяш за друг продукт, който е и по-скъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм с Ремингтон модел HC-5150. Kabela на зарядното се е прецакал малко вече, но аз се бръсна с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя си работи още и не е падала във вода скоро, само я мия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, powerful написа:

Този тример http://www.technopolis.bg/bg/Body-groomers/Body-groomer-PHILIPS-BG2024-15/p/834090 

май става и за глава, за подстригване ? Ако е така, да отида да върна машинка за подстригване и да взема това, че май много се набутах.

Не си се набутал изобщо, тоя бръмчалник е много смотан изобщо не може да го сравняваш с машинка за подстригване.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ined написа:

Не си се набутал изобщо, тоя бръмчалник е много смотан изобщо не може да го сравняваш с машинка за подстригване.

Приготвих се да я връщам,какво да правя последно? Трябва ми машинка хем за подстригване на косата на главата хем за цялото тяло възможно най-гладко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този от мен http://www.technopolis.bg/bg/Body-groomers/Body-groomer-PHILIPS-BG105-10/p/833589 върши перфектна работа. За подстригване машинка Rowenta Nomad безжична и върши работа. Двата продукта са под 100 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.