Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Понеже ми се рестартира лаптопа-стария и в момента нямам възможност за нов.Искам да си купя бизнес модел;но да не е много стар и да върши работа -за програми без игри.Да е бърз,за филми,музика.

Dell Latitude E6420
  • 14"(1366x768, Матов)
  • вградена FULL HD WebCam
  • Процесор: Intel Core i7-2620M (2.7GHz, max 3.4GHz, 4MB Cache, 5GT/s, 2 Cores, 4 Threads)
  • Памет: 4GB DDR3 (max 16GB)
  • Хардиск: 250GB Видео карта: Intel HD3000
  • Чипсет: QM57 Оптично устройсто: DVDR             Dell Latitude E6430
    • Екран: 14" (1366x768, Матов)
    • вградена WebCam  Процесор: Intel Core i5-3320M (2.6GHz, max 3.3GHz, 3MB Cache, 5GT/s DMI, 2 Cores, 4 Threads)
    • Памет: 4GB DDR3 (max 32GB) Хардиск: 320GB
    • Видео карта: Intel HD 4000
    • Чипсет: Mobile Intel QM77
    • Оптично устройсто: DVDRW
  •  

тези са втора употреба.Цена от 500-700 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вторият модел, но не струва повече от 400лв.Аз имах  Dell Latitude E6420 малко грееше но се оказа здрава машина.Огледай на повечко места, защото някой търговци си правят 300 процента надценка от тези лаптопи внос втора употребан На мен HP Elitebook с процесор  Intel Core i5-3320M ми го докараха от испания за 90 евро.:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а къде да търся за по-добра цена  HP Elitebook  с процесор  Intel Core i5-3320M  на какви цени вървят тук и по добре ли е да търся такъв.Вие доволни ли сте от този модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най вероятно е доволен  и други са доволни.

Срещал съм добри отзиви.

Това че сте се ориентирали към бизнес клас е добре.

Това че желаете да е втора ръка мен ме притеснява.

Направете една мини инвестиция в този който ви се ресва. Става въпрос за двуцифрена сума и профилактика, и вижте дали няма да ви реши проблема .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP ELITEBOOK 8470P, I5-3320M/4GB/320GB/INTEL/1366X768/CAM

в момента неямам възможност за нов за това търся нещо читво втора употреба и с гаранция

този дали си заслужава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не дадете парите които имате за модел втора ръка а останалата сума не изплащате месечно в магазина или интернет магазина. Ще имате модел от тази година или миналата и ще знаете че вие го ползвате за първи път? Не са толкова скъпи моделите които са за филми и музика, има доста изгодни предложения на пазара. Мисля че за 650-700-800 ще вземете чудесна нова машинка. Давате 500 и останалите 200-300 на разсрочено плащане за половин година примерно. Няма да има и такъв висок % оскъпяване. Вижте в Laptop.bg , Ardes , PC store и т.н. Във всеки от тези магазини има промоции на различни нови модели имат също така и предложения втора ръка.

Ето Ви примерни оферти: http://laptop.bg/promotions

PCstore.bg бих избягвал Acer лично аз от който и да е магазин като марка ноутбук.

Има и още много нормални фирми които се занимават професионално само с такава техника и ще ви предложат добра цена на нов или втора употреба лаптоп който е минал поне профилактика през сервиз. Разгледайте внимателно и съм сигурен че ще изберете нещо добро до 700 лв.

Редактирано от サムライオートバイ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

サムライオートバイ

много лоша идея!!!Този, който сте посочила е много добър лаптоп.А най-лошата идея е да го закупите от фирма, гарантирана поне 200 процентова надценка.Следете обявите в продавалника, обикновенно измамниците лесно се познават още като звъннете, искайте тест и така.От 2009-та година до сега съм накупил поне десетина преносими от там за мен и семейството ми, в сравнение с цените на които ги вземам са наполовина че и повече по-евтини от фирмите които ги продават.

Този който сте посочила по-горе в най-лошия случай струва 400лв ако е перфектен.

Ако имате бюджет от 700лв ето това ви препоръчвам аз http://olx.bg/ad/hp-elitebook-840-14-hd-intel-i5-4300u-4-x-2-9ghz-8gb-1tb-hdd-ID62gL4.html#c7eef6d85d;promoted

А ето и примерна обява , която с малко уговорки по телефона става точно на цената която ви казах :)  http://olx.bg/ad/hp-elitebook-8470p-ID5YZZm.html#e3f462d4c0

Редактирано от Me4oPyx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично от olx не бих купил, голям е риска да се попадне примерно на краден или със скрити проблеми, заключен BIOS, някой неработещ USB порт и т.н.

Аз съм твърдо за покупка втора ръка, но човек трябва да направи добро проучване. Преди няколко месеца взех Dell Latitude E6230, който по това време почти навсякъде беше над 500 лева, в адрес примерно същия беше 600. Накрая го поръчах от една великотърновска фирма. В перфектно състояние, със всички екстри (светеща клавиатура, 3G и т.н.), с валиден ключ за Win7 Pro (лепнат отдолу). Взех го за 450 лева. Инсталирах му Win 10 Pro. То само Windows лиценза е 500 лева...

И така, съвета ми е, дали ще е Dell или HP, да се направи добро проучване. Доста ровене е. Dell Latitude E6230 в момента го гледам за 460 лева в едно бързо търсене, значи може и по-евтино да се намери, м/би примерно за 400. Dell Latitude E6430 ще е пак толкова или по-малко дори. Това са отлични лаптопи, моя го ползвам като настолен, свързан с монитор и т.н.

Редактирано от djagi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Me4oPyx написа:

サムライオートバイ

много лоша идея!!!Този, който сте посочила е много добър лаптоп.А най-лошата идея е да го закупите от фирма, гарантирана поне 200 процентова надценка.Следете обявите в продавалника, обикновенно измамниците лесно се познават още като звъннете, искайте тест и така.От 2009-та година до сега съм накупил поне десетина преносими от там за мен и семейството ми, в сравнение с цените на които ги вземам са наполовина че и повече по-евтини от фирмите които ги продават.

Този който сте посочила по-горе в най-лошия случай струва 400лв ако е перфектен.

Ако имате бюджет от 700лв ето това ви препоръчвам аз http://olx.bg/ad/hp-elitebook-840-14-hd-intel-i5-4300u-4-x-2-9ghz-8gb-1tb-hdd-ID62gL4.html#c7eef6d85d;promoted

А ето и примерна обява , която с малко уговорки по телефона става точно на цената която ви казах :)  http://olx.bg/ad/hp-elitebook-8470p-ID5YZZm.html#e3f462d4c0

Точно за ония 14 инчов боклук не бих дал и 240 лв. а продавача иска 700. Махни ги тия обяви че пак се оаква името на сайта olx.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP Elitebook 840 - боклук?Ти чуваш ли се какво говориш?Или си неадекватен или се правиш на интересен.Айде викам да си пиеш хапчетата редовно и тогава да пишеш мнения.

Към авторката на темата - ако сте от София може да отидете лично да го погледнете.А ето и "боклука" колко струва: http://laptop.bg/archive/laptops-hp-EliteBook_840-hp_elitebook_840_g1_H5G26EA

http://laptop.bg/archive/laptops-hp-EliteBook_840-hp_elitebook_840_g1_F1R86AW

Изцяло метален корпус- гали окото като му свалиш сервизният капак :) 

Ето и едно ревю:

http://vbox7.com/play:bbc50bc8a1

Редактирано от Me4oPyx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, サムライオートバイ написа:

Точно за ония 14 инчов боклук не бих дал и 240 лв. а продавача иска 700. Махни ги тия обяви че пак се оаква името на сайта olx.bg

Точно продавача от обявата която съм дал е един от най коректните в laptop.bg и olx.bg.Дори го имам в приятели в скайпа си.Ето и още нещо за него http://lenovo.olx.bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената не е коректна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, djagi написа:

Аз лично от olx не бих купил, голям е риска да се попадне примерно на краден или със скрити проблеми, заключен BIOS, някой неработещ USB порт и т.н.

Аз съм твърдо за покупка втора ръка, но човек трябва да направи добро проучване. Преди няколко месеца взех Dell Latitude E6230, който по това време почти навсякъде беше над 500 лева, в адрес примерно същия беше 600. Накрая го поръчах от една великотърновска фирма. В перфектно състояние, със всички екстри (светеща клавиатура, 3G и т.н.), с валиден ключ за Win7 Pro (лепнат отдолу). Взех го за 450 лева. Инсталирах му Win 10 Pro. То само Windows лиценза е 500 лева...

И така, съвета ми е, дали ще е Dell или HP, да се направи добро проучване. Доста ровене е. Dell Latitude E6230 в момента го гледам за 460 лева в едно бързо търсене, значи може и по-евтино да се намери, м/би примерно за 400. Dell Latitude E6430 ще е пак толкова или по-малко дори. Това са отлични лаптопи, моя го ползвам като настолен, свързан с монитор и т.н.

Аз също търся нещо евтино и честно да кажа не ми пречи дали е ново или втора ръка или обновен. Търсих в интернет и попаднах на тоз и сайт kozelat.com/ Някой купувал ли е от там? Направих си и регистрация и след няколко дни получих код за промоция за понеделник(16.05) и мисля да си потърся от там нещо. Кодът е BigMonday, ако някой иска да взима, но моля за инфо от техни клиенти.

Редактирано от NedNikolov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

700 лв ли е поне крайния бюджет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.