Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
play4u

Въпрос относно купуването на телефон през Amazon

Препоръчан отговор

Здравейте! Трябва да си взимам нов телефон (до към 600-700 лв) и се спрях на LG Nexus X5. Като за начало може ли да дадете няколко мнения за телефона, други добри опции, които да разгледам и т.н.

А основният ми въпрос е: Досега не съм си купувал телефони по интернет. Намерих добра оферта за LG-то в Amazon.com - 349$ - 599 лв. За съжаление обаче се оказа, че офертата няма опция за доставка до България. Сортирах офертите които имат тази опция-International shipping и се оказа, че в общи линии почти липсват такива. И тъй като знам за доста хора, пазарували от там, мисля че по скоро аз бъркам някъде с цялата тази работа за доставката.

И още нещо. Ако може да ми разясните как стоят нещaта с locked / unlocked телефоните, за какви carrier-и трябва да гледам и като цяло ако купя по интернет как ще стоят нещата с българските доставчици/ сим карти и т.н.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този LG Nexus 5X ли става дума? 

Не си заслужава главоболението за поръчка през Амазон и загуба на гаранцията, за 60 лв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, play4u написа:

Здравейте! Трябва да си взимам нов телефон (до към 600-700 лв) и се спрях на LG Nexus X5. Като за начало може ли да дадете няколко мнения за телефона, други добри опции, които да разгледам и т.н.

А основният ми въпрос е: Досега не съм си купувал телефони по интернет. Намерих добра оферта за LG-то в Amazon.com - 349$ - 599 лв. За съжаление обаче се оказа, че офертата няма опция за доставка до България. Сортирах офертите които имат тази опция-International shipping и се оказа, че в общи линии почти липсват такива. И тъй като знам за доста хора, пазарували от там, мисля че по скоро аз бъркам някъде с цялата тази работа за доставката.

И още нещо. Ако може да ми разясните как стоят нещaта с locked / unlocked телефоните, за какви carrier-и трябва да гледам и като цяло ако купя по интернет как ще стоят нещата с българските доставчици/ сим карти и т.н.

Благодаря!

Заповядай. http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/lg/nexus-5x-h791-16gb-p312382927/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Viiipeer написа:

Благодаря! Но каква е причината цената да е толкова ниска? Само заради по-малкото памет или..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, play4u написа:

Благодаря! Но каква е причината цената да е толкова ниска? Само заради по-малкото памет или..?

Не плащат ДДС фирмите, които го продават, но теб това не те касае, понеже ако се опре до гаранцията, с предавателния протокол от куриера и попълнената гаранция, се ремонтира в оторизиран сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай от някой роден търгаш ;) за 500 кинта е супер офертата, 32-та гигабайта ги зарежи, не си струва главоболието, лично на мен 16 ми стигат на същия телефон, въпреки че имам около 11 използваеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.