Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

опитвам се да разпратя няколко мейла със SendBlaster (email marketing платформа) като импортирам готов HTML файл но излизат "маймуници". Предварително съм оформил нюзлетъра с MailStyler във формат HTML с картинки качени онлайн. Мислех, че форматирането на текста в MailStyler прави проблем и пробвах всички шрифтове - 4-5 на брой, без резултат. Други настройки на текста в MailStyler няма. В  SendBlaster също пробвах различни кодировки на текста, Unicode, Cyrilic и все едно и също.Интересно е, че като регистрирах  SendBlaster получих регистрационен мейл в абв също на маймуница. HTML ми е далечен, така че ще съм благодарен на всякакви идеи къде да търся проблема.

Capture.JPG

Capture2.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от dipsuchos
      Hелоу Pийпс,

Правя някакви начални стъпки в HTML писането, ама кирилицата не ми я разпознава. Дали проблемът е в незнанието ми (би трябвало, щом има кирилизирани сайтове)?

Мерси за дискусията, която ще се заформи след 3... 2... 1! Старт!

* Песничката е на Антибиотика, идеална е за дизайнване на сайтове, олдскул, детство.

• от Frozen11
      Здравейте, имам нужда от помощ със следната задача:

• от Frozen11
      Здравейте,
      Имам следната задача:
      Единственото, което успях да направо дотук е страницата за вход/регистрация с две взаимно изключващи се форми. При регистрация успях да направя създаването на XML файл, но всеки път се създава нов с името на потребителя, а ми трябва един. Ще се радвам някой да откликне. Благодаря.
    • от HAZARD
      Здравейте приятели трябва ми помощ за решаване на 4 задачи вече втори път паднаха на изпита и пак не можах да ги реша , обръщам към Вас за помощ ,ако някой ми помогне ще съм му много благодарен
      Благодаря предварително  

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте не знам дали мястото на темата е тук но искам да ви попитам дали има някакъв начин когато си под 18 и си web програмист да продаваш това което си направил някъде.  
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.