Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

опитвам се да разпратя няколко мейла със SendBlaster (email marketing платформа) като импортирам готов HTML файл но излизат "маймуници". Предварително съм оформил нюзлетъра с MailStyler във формат HTML с картинки качени онлайн. Мислех, че форматирането на текста в MailStyler прави проблем и пробвах всички шрифтове - 4-5 на брой, без резултат. Други настройки на текста в MailStyler няма. В  SendBlaster също пробвах различни кодировки на текста, Unicode, Cyrilic и все едно и също.Интересно е, че като регистрирах  SendBlaster получих регистрационен мейл в абв също на маймуница. HTML ми е далечен, така че ще съм благодарен на всякакви идеи къде да търся проблема.

Capture.JPG

Capture2.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте не знам дали мястото на темата е тук но искам да ви попитам дали има някакъв начин когато си под 18 и си web програмист да продаваш това което си направил някъде.  
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Проблема ми е следния искам да направя Cloud в който всеки човек да може да се регистрира и да качва своите файлове обаче да не може другите потребители да виждат файловете на даден потребител. С други думи само той да може да си го вижда моля дайте Totorial или код благодаря ви.
    • от vvs-dm
      Здравейте, опитвам се да добавя знаците от финикийската азбука в сайта ми, но това което получавам е ????. Добавих следния код в php файла, пробвах и с UTF-16, но не ги показва. Къде бъркам? 
      <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"> Благодаря предварително!
    • от Jesus Kostov
      Здравейте търся помощ, а в случая можете да ми помогнете като ми дадете някаква работа. Като цяло още не съм на 18 и няма как официално и легално да бачкам за някаква фирма, занимавам се с уеб дизайн, но не динамичен.. т.е. без javascript. Пробвал съм в ThemeForest ако някой го е чувал там съм продал един HTML template и после нещо работата не потръгна качвах и други, но нещо не ми ги одобряваха. Пробвал съм и в Freelancer, но там хората с голямата репотация и опит взимат работата и за тези, които са нови в сайта няма никакъв шанс.. Та ако някой има някаква дребна работа или може да ме въведе малко по-навътре с нещата от Фреелансър моля да помогне.. Иначе нямам проблем просто, ако някой иска да му изградя някво сайтче, искам да подчертая, че съм по-добър в One page-овете тоест Landing Page и т.н.
      (за цени и подробности ще се оправим по skype)
      Ето един от моите проекти: http://ignatio.tk/Presto/Orangered/index.html
    • от Айджан Ахмедов
      Здравейте искам да попитам как се наричат тези страници които хостват папки  като тази примерно 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.