Премини към съдържанието
bulldozerr

Проблем когато играя с геймпад

Препоръчан отговор

Имам проблем, когато играя с gamepad. Имам X-Box 360 контролер и когато играя игри с него, през известно време играта започва да забива страшно. Получава се нещо от сорта на 2-3 fps, което е просто немислимо. Дотук осъзнах, че проблема се оправя като бутна мишката/бутон на клавиатурата, което ме кара да мисля, че поради някаква причина иска keyboard/mouse input, което обаче е доста тъпо. Някой ако е срещал подобен проблем да помага, защото ровя из нета и не намирам нищо... Благодаря предварително на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коя игра става на въпрос? Предполагам че покриваш изискванията в смисъл през другото време не ти върви с 20fps пък да се чудиш защо от време на време пада на 3. Коя ОС? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Дотук ми се случва с Rocket League,  Rogue Legacy, Super meat boy. Игрите вървят идеално гладко и в един момент fps пада на 2-3 докато не бутна мишката или не натисна някой бутон на клавиатурата, което ме навежда на мисълта, че нещо драйвъра сбъгясва или не знам... Пробвал съм да преинсталирам драйвъра - не помогна. OS - Windows 7 Ultimate 64-bit

Редактирано от bulldozerr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли скрийнсеивър зададен от уиндолса или допълнително инсталиран такъв? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам скрийнсейвър. Не мисля че е нещо подобно, защото играя примерно 10мин. без проблеми и после като се почне и през 30сек. трябва да си бутам някой инпут...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.05.2016 г. at 16:53, bulldozerr написа:

Нямам скрийнсейвър. Не мисля че е нещо подобно, защото играя примерно 10мин. без проблеми и после като се почне и през 30сек. трябва да си бутам някой инпут...

За лаптоп ли говорим?

Виж това дали ще помогне: How to troubleshoot USB device problems that may occur after a PC that is running Windows 7 or Windows Vista resume from sleep or from hibernation

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.