Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Докс

Търся програма за уведомяване при включване на PC

Препоръчан отговор

Здравейте
От известно време имам съмнение че някой ми бърника в служебния компютър след работно време.
Имали някаква програма да ме уведомява на домашния компютър или пък на телефона когато някой ми вкючи или отключи РСто в работата?

Редактирано от Докс (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Teamviewer - настроен да тръгва с машината. Като се впише в мрежата и у вас ще ти покаже, че компът е на линия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за TeamViewer, може ли да ми кажете как да си го направя безплатен на лаптопа, защото каквато и версия да изтегля иска да си го купя и не ми позволява да го ползвам безплатно. Това стана откакто без да искам цъкнах, че искам да въведа продуктов код. Дали има някакви регистри в системните файлове, които да изтрия и да не запомнят, че тази машина е искала активация. Изчетох хиляди глупости из нета и накрая изтрих програмата, но ми трябваше и пак си я сложих и пак ми иска код на момента, когато я стартирам. Това смятам, че е някаква глупост, случваща се само на мен, накрая ще преинсталирам лаптопа само и само заради тоя TV :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като я инсталираш, сложи отметка на безплатна за лична употреба. Ако я деинсталираш трябва задължително да почистиш в дълбочина остатъците от програмата и от файловата система и от регистратурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.05.2016 г. at 13:47, ExaFlop написа:

Като я инсталираш, сложи отметка на безплатна за лична употреба. Ако я деинсталираш трябва задължително да почистиш в дълбочина остатъците от програмата и от файловата система и от регистратурата.

Някаква идея как става това, защото след като го деинсталирам отивам в системния С дял и от там изтривам папката, защото тя остана и след това, при повторен опит пак ми иска код и не мога да го ползвам безплатно. Гледах и клипове в ЮТуб и там правят точно това: uninstall и изтриване на папката от C.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.