Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже от 2-дена се мъча да намеря това което ми трябва и не мога реших да попитам вас за вашата мъдрост.
И така трябва ми програма за backup която да и оказвам конкретен файл в мрежата (след authentication) и да прехвърли този файл на друго място в мрежа с друга аuthentication. Също така ще е необходимо да работи на ниво service, да работи под ОС Windows Server 2008.
И разбирасе да е безплатна каза шефа :D
Копах много из чичо "Гошо" но за съжаление не намерих нещо което да функционира качествено а пробвах следните:
Cobian Backup 11 (Gravity)
Iperius Backup Version: 4.5.7 (тази покрива изискванията, ако не се чупеше на всеки 10 мин.)
EaseUS Todo Backup
и още много други.
Моля ви спасете ме от мъките и ми дайте акъл...

Редактирано от Mr.Pelovski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Mr.Pelovski написа:

И така трябва ми програма за backup която да и оказвам конкретен файл в мрежата (след authentication) и да прехвърли този файл на друго място в мрежа с друга аuthentication. Също така ще е необходимо да работи на ниво service, да работи под ОС Windows Server 2008.

Искаш ли да опиташ да го обясниш това на български език? Току-виж тогава те разбере някой ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, RudeBoy написа:

Искаш ли да опиташ да го обясниш това на български език? Току-виж тогава те разбере някой ...

Трябва ми програма която да превърля файлове през мрежата като source файла се достъпва с потребителско име и парола, destination папката също се достъпва с потребителско име и парола но различни от тези на source файла.
Ако програмата няма функция за оказване на потребител и парола за достигане на файла или крайната точка тя просто не ги достига.
Искам от 114 компютъра да събера определени файлове и всяка седмица да ги копира на място посочено от мен. Всичките 114 компютъра не са в домейн няма и начин да бъдат в един домейн.

По ясно от това не мога да го обясня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wget

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвах "RoboCopy" написах си скрипт и го направих като "Scheduler Task" работи идеално, мерси все пак за отговора

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.