Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди няма и 2 седмици си сложих WIndows 10, обаче се получи един доста малък проблем, но без който не мога да си правя анимациите, които са ми необходими. 

На снимките по долу виждате, че в Effects&Presets папката на After Effects има плъгини, които аз съм добавял. За изненада оригиналните, които си идват със софтуера, просто липсват. Защо се оказва проблем, поне за мен? - Е, отговора е ясен, защото ми липсват, а пък правя проект, който без тези, така да го наречем готови анимации няма как да ми се получи. Папката изобщо липсваше и го забелязах чак снощи. 

Въпроса ми е откъде мога да си изтегля тези Presets (оригиналните)? Проверих в всякакви сайтове, но ми трябва задължително After Effects CC 2015, защото е по-лека от всякога. 

Ще съм благодарен, ако някой се е срещал с подобен проблем и знае как да го разреша. 

Снимка2.jpgСнимка1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си с repair на програмата ? би трябвало да свали файловете които ти липсват. Не съм много запознат с програмата,но дано помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.