Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

http://www.dnes.bg/business/2016/06/11/dobiv-na-tok-ot-cherno-more-tehnologiiata-na-nashi-ucheni.305361

Попаднах на доста интересна статия в Днес.бг Има ли шанс за реализация това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой с ПАРИТЕ се навие да инвестира, може и да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Х. Трифонова
      Ток, жици, плочки, белезници и оставки на политици - тинтири минтири
      Професор Вучков със специален коментар за Господари на ефира
      Дали пък не е вярно, кой и защо спря предаването?

А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Vesi_nick
      За поредна година Виа Експо организира изложенията ЕЕ и ВЕИ (енергийна ефективност и възобновяема енергия), Save the Planet (управление и рециклиране на отпадъци) и Smart Cities (интелигентни градове) от 16-ти до 18-ти април, Зали 5 и 6, ИЕЦ, София. Изявата е със силно международно участие – компании от 14 държави ще представят ресурсно ефективни и рентабилни решения с приложениe в индустрията, общините, селското стопанство и домакинствата. Посещението е отлична възможност за запознаване с продуктови премиери, с ползите от нова инвестиция, както и за бизнес – изложители предлагат дистрибуция в Югоизточна Европа. Входът е безплатен за посетители с предварителна регистрация на www.viaexpo.com. Всеки ще получи подарък -  дръвче. 
      Технологиите за производство на енергия стават все по-усъвършенствани. Фокусът тази година на ЕЕ и ВЕИ ще бъде върху системи за когенерация, термопомпи, биогаз инсталации, пелетиращи машини, соларни панели, системи за енергийно оползотворяване на отпадъците, системи за микро и мини водноелектрически централи, икономично оборудване за ОВК.
      Посетителите на Save the Planet ще видят иновации за превръщането на отпадъците в нови ресурси. Сред продутовите експонати ще бъдат компостери, сметосъбираща техника, контейнери за разделно събиране на отпадъците.

Изложителите на Smart Cities ще демонстрират впечатляващи възможности на компактни и високофункционални системи за сградна и индустриална автоматизация, за транспорт и мобилност, за измерване на качеството на въздуха и др.

Основните акценти в съпътстващата програма са: Форум “Зелени инвестиции в енергетиката”, Програма LIFE - възможности за финансиране на проекти за управление на отпадъци и кръгова икономика, Конференция “Sofia Knowledge Smart City Marketplacе“ и др. Достъпът е свободен за регистрирани посетители на www.viaexpo.com.
    • от Svetlio88
      Здравейте!
      Имам проблем с премигване на тока. Живея в кооперация. Електромерите на целия вход са на едно табло на партера, като към всеки електромер има по два главни бушона. В апартамента също имаме бушонно табло, но на него няма бушон, който да е главен.
      Преди време често премигваха лампите докато един ден не останах без ток. Оказа се, че е изгорял главния бушон, който е на таблото при електромерите долу. Само да подчертая, че всички бушони са със стопяема жичка, керамични. Смених бушона, но развивайки го се оказа, че гнездото е нагоряло, а капачката на самия бушон буквално се беше заварила за контактната пластина на гнездото, където влиза бушона. Става въпрос за тази пластина в дъното, където контактува с патрона, а не тази резбованата. Оттам е идвало и премигването, докато в един момент съвесем е нагоряло. Точно този нагар явно сега създава проблеми, защото пак се появи това премигване. Вероятно не прави добър контакт самата пластина с бушона. 
      Въпросът ми е, ЧЕЗ отстранява ли такива проблеми или трябва аз да си търся техник, имайки предвид, че проблема е бушон на главното табло, където са електромерите на целия блок?

• от oldplayer
      Значи днес докато се къпех се включи бойлера и аз докато бях под душа по рефлекс натиснах копчето за изключване. Докато тече вода върху мен при натискане на копчето може ли да ме хване ток? И при включен бойлер винаги ми е било любопитно дали не е опасно? Бойлера е нов Елдом еврика.  Дали е обезопасено копчето в случай за такива като мен невнимателни...

• от Elaine
      Знам, че в тези форуми се разтягат безсмислени локуми надълго и нашироко, но ми е интересно да видя отговори на въпроса как човек с ниско самочувствие, си го помпа.
      Например, когато се усещате, че нямате енергия даже да станете от леглото и да излезете, защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието? Или може би, вчера... или миналата седмица...все едно, усещате че там е проблемът, че това нещо се е случило. Откъде и как се зареждате? На мен нищо не ми действа.
      Просто зададено: Когато са ви нахранили, а вие не сте повърнали навреме, как после изхвърляте отровата от себе си?
  • Дарение

• Добави ново...