Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Следващия месец аз и родителите ми сме на екскурзия в Югоизточна България и мислим да отседнем в Смолян. Има ли асансьори в хотелите в Смолян? Питам, защото с годините трудно се изкачвам по стълбите, още помня кошмара от миналото лято, да се чувствам като планинска коза в централен хотел в Карлово, трябваше да катеря стълби до третия етаж.:no-no:

Предварително Ви благодаря за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резервирайте си стая на партер или в краен случай на първи етаж. Триетажните хотели рядко имат асансьор - потърсете по-висок.

Откога Смолян се е отмести толкова на изток?

Поздрави и приятна почивка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващата седмица ми се налага да отида за 3 дена в Смолян. Тъй като съм попадала на лоши места, вече винаги преди да резервирам, се информирам добре за мястото, където ще се настаня. Засега съм избрала този хотел https://pochivka.bg/hotel-moni-o30216 . Някой има ли впечатления от него, ще съм много благодарна, ако някой ми даде мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно вече си отишла, но като цяло аз бях в този хотел на Нова година. Беше много хубаво, това, което ме впечатли най-много, беше храната, типично родопска :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.