Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам странен проблем със слушалките (Akg k44). Звука е тих и нямат силен бас, тапите на телефона звучат по-добре от тях а са в пъти по евтини. Когато играя на някоя игра и слушам музика едновременно, звука от играта почти не се чува, а когато наближи края на песента и почне да затихва пък звука от играта се усилва. Използвам ги предимно за слушане на музика. Звука се подобри малко чрез една програмка dfx audio enchancer но проблема със затихването в игрите си остава. Дори и когато слушам с колонките пак затихва. Пробвах да пусна audio equalization от настройките на realtek но без ефект. Използвам вградената звукова карта а дъното е gb ep45 ds4.

Редактирано от stranger1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А пробва ли ги на друго устройство? На друг компютър/таблет/телефон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, ExaFlop написа:

А пробва ли ги на друго устройство? На друг компютър/таблет/телефон?

Да на телефона ги сравнявах с оригиналните му тапи, по слаб и некачествен звук дават, не знам може и ушите ми да са различни:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом на 2 устройства се държи по един и същ начин - проблемът е в слушалките - в магазина за рекламация.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей. За тези слушалки не е нужен усилвател, което значи,че ще си ползваш гаранцията май. Не вярвам "ушите" ти да са ЧАК тилкова различни, че разликата да е в полза на тапите:17: Представях си някакъв проблем с дъното и настройки, но щом и на телефона е така....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да вземам други слушалки,но ме е страх да дам пак пари и да остана разочарован, на технополиса от който ги взех (от Шумен съм) питах дали може да се отварят кутиите и да се пробват слушалките но не дават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

връщай слушалките, дефектни са
    стандартния импеданс е 30 ома и за тапи и за слушалки

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бях чел за k44 че били боклук, за връщане преди време се опитах да върна телефон, но казаха че нямат такава политика да връщат пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, stranger1 написа:

Бях чел за k44 че били боклук, за връщане преди време се опитах да върна телефона но казаха че нямат такава политика да връщат пари.

да, много фирми я имат тая политика да не връщат пари, но за същата цена или с доплащане можеш да си вземеш други

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

то и се страхувам да взема други, може да се окажат пак същия боклук или по зле. Те отказват и да заменят, не само да връщат пари. В по-големите градове може да е различно но тук си е такова положението. Иначе проблема със затихването някой знае ли, как се решава, много е гадно, като слушам музика да не чувам играта, а като свърши песента, звука от играта става мн.силен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема със заглъхването и мен ме е дразнил много и успях да го оправя лесно. Виж скриншота. А до това, че са ти слаби слушалките. Трябва да ги пробваш на компютър или устройство със слушалков усилвател. Моите слушалки - SuperLux HD681b, свирят ужасно посредствено ако ги включа в телефона ми (LG G4) или директно на гърба на компютъра, а са 32ома. В момента в който ги включа в слушалковия изход, който има и усилвател (Sound Blaster Z), звука става коренно различен. Не мога да го усиля на над 28% , че става "дискотека" :)

Screenshot_328.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не може да не може да се подменят - може бройката да е дефектна - до 3 пъти и после, въпреки, че нямат такава политика, има закон по който са ДЛЪЖНИ да ти върнат парите. А ти дали ще си купиш от тях друго изделие за тези пари си е твоя работа. Предложи им да си доведеш Защита на потребителите и да се видите в съда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, StefanG написа:

Проблема със заглъхването и мен ме е дразнил много и успях да го оправя лесно. Виж скриншота. А до това, че са ти слаби слушалките. Трябва да ги пробваш на компютър или устройство със слушалков усилвател. Моите слушалки - SuperLux HD681b, свирят ужасно посредствено ако ги включа в телефона ми (LG G4) или директно на гърба на компютъра, а са 32ома. В момента в който ги включа в слушалковия изход, който има и усилвател (Sound Blaster Z), звука става коренно различен. Не мога да го усиля на над 28% , че става "дискотека" :)

Screenshot_328.png

пробвах това, но няма ефект, пак се чува играта много тихо, като е пусната музиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, stranger1 написа:

пак се чува играта много тихо, като е пусната музиката

Това с два източника на звук ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, ExaFlop написа:

Това с два източника на звук ли е?

ако, не съм разбрал по-погрешно да, музиката я пускам от winamp, не е от играта пробвах и други програми като vlc, splash pro, mpc.. същия проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А само с един източник на звук как е положението?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, stranger1 написа:

ако, не съм разбрал по-погрешно да, музиката я пускам от winamp, не е от играта пробвах и други програми като vlc, splash pro, mpc.. същия проблем.

по тази логика и с тапите би трябвало да имаш същия проблем, а това се оправя с настройка на динамиката ...ъ-ъ-ъ... демек изключваш динамичното изравняване на звука
    при включено изравняване силата на звука, много ясно, че ще ти намали единия източник на звук с цел запазване на амплитудата на сигнала

докато пишех видях предния пост и това също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, StefanG написа:

Пробвай и това да промениш.

Screenshot_329.png

да такава е настройката, но си остава проблема,иначе от самата игра като е пусната музиката е малко по добро положението, но пак си има някакво затихване, пък и от игрите музиката се чува тъпо и затова исках от winamp.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, ExaFlop написа:

А само с един източник на звук как е положението?

към автора

защо не отговори на този въпрос?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, дръндю написа:

по тази логика и с тапите би трябвало да имаш същия проблем, а това се оправя с настройка на динамиката ...ъ-ъ-ъ... демек изключваш динамичното изравняване на звука
    при включено изравняване силата на звука, много ясно, че ще ти намали единия източник на звук с цел запазване на амплитудата на сигнала

докато пишех видях предния пост и това също

сори за тъпия въпрос, но откъде се изключва динамичното изравняване.

преди 2 минути, дръндю написа:

към автора

защо не отговори на този въпрос?

с един източник е малко по-добре но пак си го има затихването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

игрите които играя са gta 4, gta 5, flatout ultimate carnage но нямат такива настройки или аз не знам къде са, от winamp къде се настойва това, не съм много в час с настройките на тази програма.

с един източник е малко по-добре но пак си го има затихването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

имах въпрос за тапите, дали имаш същия проблем - не отговори
    ExaFlop ти зададе въпрос- не отговори

приятен ден и всичко най-добро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, дръндю написа:

имах въпрос за тапите, дали имаш същия проблем - не отговори
    ExaFlop ти зададе въпрос- не отговори

приятен ден и всичко най-добро

извинете не разбрах много, с тапите го има пак проблема, 

" А само с един източник на звук как е положението? "

ако е пусната музиката от самата игра е по-добре ако има това  в предвид от един източник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Teodor31
        Здравейте.
        Да ви попитам имам Форд фокус 1.4 бензин, като работи на място и я форсирам работи добре не прекъсва, като подам газ почва да прекъсва на високи обороти се пооправя.
        Благодаря предварително. 
      • от Потребител №1
        Здравейте понеже не намерих тема с като моя проблем точно искам да попитам какъв би бил проблема ако нито един канал не свири но когато свързвам колона се чува звук от нея когато са свързвам. Само да отбележа бях допрял - във капака на усилвателя докато + беше свързан. Искам просто мнение за да знам дали има смисъл да го водя на ремонт. Ако го занеса на ремонт за да попитам какво му има те ще трябва да го вземат и направо да го оправят а като не знам колко пари е лошо... Благодаря предварително на хората които ще се опитат да помогнат. 
      • от Тъп Но Грозен
        Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
        Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
      • от lawyerkarachi
        Търся си слушалки за плуване и съм се спрял на тези 2 вида.Моля да ми препоръчате и вие ,ако имате наблюдение за добри такива.Важното е слушалките да са водоустойчиви.
        1. Водоустойчиви слушалки на H2O
        2.Спортни водоустойчиви на Fonge
      • от Mario Prodanov
        Здравейте! На скоро си преинсталирах компютъра на Windows XP x86 SP3  и  имам проблем с звука.
        Инсталирах драйверите на аудиото чрез  инсталационния пакет на Realtek HD Audio Definition и Audio Device.
        След инсталацията на драйверите рестартирах компютъра, но забелязвам,че няма звук.
        Също така се опитах да ги инсталирам чрез Device Manager, но ми излиза error 10.
        Кажете какво да правя ?

Благодаря ви предварително!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.