Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте тъй като скоро ще си вадя международен паспорт , мисля да подновя и личната си карта поне накуп да ме снимат и за двете да не се занимавам повече после с това. За това искам да попитам някои тази година вадил ли е карта и колко е платил за обикновена услуга,  интересуваме какви са горе долу сроковете за обикновена поръчка и за двете и каква е общата цена , благодаря 

Редактирано от G. Folten (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от taika
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
    • от Stole P
      Здравейте,
      В момента съм в следващо положение:
      - Подавам документи до Лев-Инс за щета
      - По договор, те трябва да имат становище по щетата до 15 работни дни
      - След като са изминали 15 работни дни (в момента са 20) и все още нямат становище, какво мога да напрая?
      Към кого може да се обърна? (юрист, съд...)
      Благодаря ви.
    • от Ovitech
      Здравейте, може ли да помоля за малко информативно съдействие отностно една рядка, но и доста неприятна ситуация в която изпаднах. Случаят е следния...
      Миналата година, декември месец си харесах един Ford Focus 2012 модел продаван втора употреба от юридическо лице. На 20 Декември преведох съответната сума, като ми бе издадена фактура и касов бон, но не минахме през нотариус същият ден тъй като се появи неотложна работа и го оставихме за 22 Декември, до тук добре. На 21 Декември обаче трето лице познат на собственика причинява ПТП именно с този автомобил при което отнема предимството на тежка самоходна машина в резултат на което дясната носеща греда на автомобила бива прибрана така да го нарека чак до скоростния лост, при проверка на документите от служители на КАТ-Пловдив се оказва, че шофиралият автомобила бил и с изтекла книжка при което свалят номерата и спират автомобила от движение за 6 месеца.
      Към настоящият момент считано от 27-ми декември или друга дата през късния декември знам че отмениха, свалянето на номера поради изтекла книжка, а колата все още не е прехвърлена през нотариус тъй като собственика й отлага или не си вдига телефона, като в същото време отказва и да върне заплатената сума за автомобила за който така или иначе съм намерил ново купе и всички останали части които ще трябва да се подменят.

Въпроса ми към Вас по запознатите е сега след като отпадна наредбата за свалянето на регистрационните номера при изтекла книжка и съответното и псотавяне буквално на трупчета за 6 месеца, при смяна на собствеността която в моя случай и по съдебен ред ще се случи, дали ще мога да регистрирам автомобила или задължително ще трябва да чакам да изтекът тези 6 месеца принудително спиране от движение които са наложили от КАТ-Пловдив?
    • от kolib4iata
      Здравейте.
      Искам да подобря звученето на Flac файловете с аудио (звукова) карта но не знам дали си заслужава да платя някоя 5.1 или 7.1 и да слушам само стереото.Никъде не можах да намеря стерео карта и моля по-запознатите да ми препоръчат такава ако има за 100-на лева.Сега слушам на дънското аудио което е с ALC887.Гледах и даковете но се информирах, че за да се възползвам на 100% от качеството на дигиталния сигнал всичко от компютъра трябва да е усилено до края, а моите тонколони се усилват от задния панел и е неудобно.Имат дистанционно но е по-удобно да си регулирам степента от windows.Кажете също с това дъно дали има смисъл да взимам изобщо нещо друго до 100 лева.
      Тонколоните са Edifier R1800T III
      Дъното e GA-Z77-DS3H
    • от Soviet Soldier
      Винаги около покупка на подобен тип техника се замислям "Какво стана с качествената българска техника от едно време?".

1- Защо не успяхме да съхраним и развием, поне едно предприятие в тази сфера след промените? 

2- Останаха ли изобщо в България производители на такъв тип техника, или практиката да се сглобяват китайски
      боклуци и да се продават, като български продукт е присъща за 100% от нашите "производители"?

3- Кои български производители (ако все още има такива) са ви известни, и какви са вашите мнение и впечатления за предлаганите от тях продукти?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.