Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!! Искам да започвам влог канал в youtube и искам да ви попитам дали нашият семеен фотоапарат Samsung S860 ще се справя с клиповете. И мисля че може HD качество , но ако не е така ме известете!!! Той е с 8,1мп. Това е горе-долу лесен въпрос за отговаряне за това който може да отговори да го направи :D

Благодаря предварително!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Demon_2004 написа:
    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Здравейте!!! Искам да започвам влог канал в youtube и искам да ви попитам дали нашият семеен фотоапарат Samsung S860 ще се справя с клиповете. И мисля че може HD качество , но ако не е така ме известете!!! Той е с 8,1мп. Това е горе-долу лесен въпрос за отговаряне за това който може да отговори да го направи :D

Благодаря предварително!!! :)

Няма да впечатлите никой с клиповете от този фотоапарат - VGA според спецификациите. За сравнение може да наредиш 6 на екрана на FullHD монитор и ще остане място по вертикал. Вероятно и шумът от клиповете му ще е ужасен в стая (или по-лошо ще са яко замазани). Ако все пак ви се налага с него снимайте на непряка дневна светлина.

Редактирано от flare (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма да се справи. Имам същия фотоапарат и максималната резолюция на видеата е 640x480, т.е. дори 720p не е. Като цяло тази "сапунерка" става само за елементарни снимки през деня, нищо повече. Ако имаш смартфон, ще ти свърши по-добра работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа се получават добре!!! Обаче има някакъв проблем. Нали снима снима и по едно време за 1-1,5 секунди насича. И така през 0:45 1 мин го прави което ме ядосва, защото каналат ми е заедно с един приятел и постепенно и той ще се ядоса и може да се откаже да снима с мен. Което ще е :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Demon_2004 написа:

Честно да ви кажа се получават добре!!! Обаче има някакъв проблем. Нали снима снима и по едно време за 1-1,5 секунди насича. И така през 0:45 1 мин го прави което ме ядосва, защото каналат ми е заедно с един приятел и постепенно и той ще се ядоса и може да се откаже да снима с мен. Което ще е :(

Това е камера от преди почти 10 години. Какво очаквате от нея? Нито има добър сензор, нито мощност за някакво видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Знам че е така и не очаквам много от него!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Demon_2004 написа:

Знам че е така и не очаквам много от него!!!

Бъдете доволен че тази камера може въобще да снима видео....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, capnemo написа:

Бъдете доволен че тази камера може въобще да снима видео....

И аз това бих казал. Ако можеш отговори ми на новата ми тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.