Премини към съдържанието
ShaneRa

Проблем с инсталиране на MS Office и Installer

Препоръчан отговор

Пичове, нямам Windows Installer на десятката, а не знам как мога да го сложа на тази версия, и това ми пречи да си сложа MS Office 2013 и ми дава грешка 2932 и пише да се свържа с Microsoft и въпросът ми е следният:

Има ли начин как да сложа Windows Installer на Windows 10, за да мога да оправя този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В services.msc има ли услуга Windows Installer и на Manual ли е режимът на стартиране?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И там съм проверил и няма, в регистъра също съм проверил и въобще папка Installer няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма такава папка - това е услуга, а файлът й е c:\windows\system32\msiexec.exe

https://knowledge.autodesk.com/support/autocad/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/Re-registering-or-re-installing-the-Microsoft-Windows-Installer.html

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше, че в регистърът трябва да има папка под името Installer и я няма. На снимката може да видиш за какво ти говоря.

Екранна снимка (2).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.