Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изпробвах всякакви платени и безплатни варианти и последно се спрях на IGO. Приложението ми се вижда тежичко и въртокаво, но точно. 

Какво е вашето мнение обаче? Алтернативата Navigon  по - добра ли е???? (не успях да изпитам)

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете са добри, но iGO трябва да я намериш да отговаря на резолюцията на телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По - скоро ме интересуваше точноста на работа защото безплатните приложения или тези с опция - плащане, бяха направо безобразни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте Sygic. Като безплатната версия не говори,тоест ориентирате се само по графиката.Картите не са големи като обем,за разлика от програмата HereMaps, където пък са направо огромни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, onogondur написа:

Опитайте Sygic. 

Нещо не се спогажда с устройството, което е смартфон ,но по - старичък Иначе ми прави впечатление и това, че картите на IGO са невероятни  по обем / големина

Все пак аз донякъде съм направил своя избор и въпроса бе - добър ли е ??

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От всички навигации, с които съм имал вземане-даване, Sygic е най-читавата. Ама по-старите версии, новите са много тежки, и интерфейсът им е по-гаден.

Спрял съм се на 14.3.3. Съвместима е с най-новите карти и бази данни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.