Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така,ще давам накратко.В понеделник ще ме изпитват на Ексел. Изпитването ще се състои в това,че даскалицата ще ми даде някаква геометрична фигура и аз чрез командите на Ексел трябва да намеря лицето и обиколката й. Но проблема е,че това е материал,преподаван преди няколко месеца и никой от съучениците ми не си спомня как се прави,не се сещам и за познат,който би могъл да ми помогне. Госпожата е малко особена и преподала веднъж един материал не обича да повтаря,така че се очаква да схвана всичко от първия път и не посмях да я питам повторно.Ако има значение в училище сме с Ексел 2010. Искам някой стъпка по стъпка да ми обясни кои команди се използват и в кои клетки се въвеждат данните,за да се намери лицето и обиколката. Знам че по принцип такива неща се обясняват нагледно,но случаят е спешен и няма кой да ми покаже в действителност как става. Освен това изпитването е в понеделник,първия час и нямам време да попитам някоя друга от учителките в училище.Помощ!

Редактирано от kokomil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно освен на изпита по Ексел ще трябва да ти пишат двойка и по геометрия.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.