Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам голямо колебание с вероятно закупуване на Samsung Galaxy Note 5. Някой може ли да каже дали задната част на телефона, която е от стъкло, може да се счупи, защото аз имам навик да събарям без да искам всичките си устройства, и ако това стъкло е лесно чупимо , просто няма да взема никакъв подобен телефон. Не искам телефон за 1000 лв. и повече да се счупи след първото падане. :(

Galaxy-Note5_Silver-Titanium_OOH-630x315.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може, но не е особено лесно. Особено ако имаш някой по-хубав кейс. А щом не можеш да го пазиш - просто не го взимай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, niki292002 написа:

Може, но не е особено лесно. Особено ако имаш някой по-хубав кейс. А щом не можеш да го пазиш - просто не го взимай.

Не казвам, че го събарям всеки ден.

Доста рядко се случва да съборя таблета си, просто много харесвам този модел. :)

Благодаря за отговора :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вземи си тогава Galaxy S5 Active. Не че е удороустойчив, но все пак е по-здрав от нормалните.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, RudeBoy написа:

Вземи си тогава Galaxy S5 Active. Не че е удороустойчив, но все пак е по-здрав от нормалните.

Вече има S6 и S7 Active.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 51 минути, Антоан Вичев написа:

Не искам телефон за 1000 лв. и повече да се счупи след първото падане. :(

Като има падане, ще има и чупене.
    Ако се счупи след второто падане по-добре ли ще се чувствате?

пп. Искам да помоля всички въпроси за различни марки и модели да си ги задавате в двете пуснати до момента теми, а да не отваряте нова за всеки въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, algor написа:

Като има падане, ще има и чупене.
    Ако се счупи след второто падане по-добре ли ще се чувствате?

пп. Искам да помоля всички въпроси за различни марки и модели да си ги задавате в двете пуснати до момента теми, а да не отваряте нова за всеки въпрос.

Понякога, когато пиша в една тема , никой не ми отговаря, а в сайта пише да не се публикуват много коментари един след друг.

Вие събаряли ли сте вашия Ноут 5 ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За толкова много години имам изпуснат само един апарат, който се наричаше Мобифон Драгон.
    Калъфа ми стоеше закачен острани на късите панталони и излизайки от Нюзрум-а и тръгвайки да слизам по стълбите, вместо в калъфа го пуснах до калъфа и 18 стъпала надолу се изтъркаля апарата и като се шибна във вратата на асансьора се разлетя на 8 различни части и парчета.
    А беше на 1 месец апарат и то един от най-скъпите в Бг...

От тогава не ми се е случвало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.