Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!

Имам телевизор Philips 55plus7909 и в момента текущата версия на OS-а е 4.2.2. Искам да попитам дали има начин да се Update-не до Lolipop? Дори да не е в домашни условия, а в сервиз или и аз не знам как. Благодаря

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BaCkoHTe написа:

Здравейте!

Имам телевизор Philips 55plus7909 и в момента текущата версия на OS-а е 4.2.2. Искам да попитам дали има начин да се Update-не до Lolipop? Дори да не е в домашни условия, а в сервиз или и аз не знам как. Благодаря

Има ли я официално на сайта за поддръжка на този модел? Ако да следвайте инструкциите. Ако не просто се въздръжте от това

И каква е тази мания да ъпдейтвате всичко до последната версия независимо дали има смисъл или не.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, capnemo написа:

Има ли я официално на сайта за поддръжка на този модел? Ако да следвайте инструкциите. Ако не просто се въздръжте от това

И каква е тази мания да ъпдейтвате всичко до последната версия независимо дали има смисъл или не.

Това което е описано в сайта като стъпки за инсталация не съответства изобщо с реалността, но там има качена версия от 8.06.2016. Иначе причината за update-а е Netflix support

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, BaCkoHTe написа:

Това което е описано в сайта като стъпки за инсталация не съответства изобщо с реалността, но там има качена версия от 8.06.2016. Иначе причината за update-а е Netflix support

Свързвате се с поддръжката и питате. Те са за това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ъпдейт може и да има за телевизора ама нищо не пише за Lolipop или Netflix

Цитат

AND1E_0.10.103.0 (Date published: 2016-06-21) 

This SW update contains improvements in below area’s: 
• Service solution Curved panel and AL 
• Audio output 
• Stability 
• Updated logo database

Редактирано от ined (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше смартфон - щеше да има custom rom. Но на ТВ е просто безмислено инсталирането на неофоциален ром с неясен резултат. Отделно, ако не знаеш английски няма смисъл от Netflix. (покрива България, но няма БГ Аудио или субтитри)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.