Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мисля да си взимам телефон, но се колебая кой да избера Sony Xperia M4 Aqua или Lenovo vibe k5. Разгледах различни ревюта, но все още не съм сигурен, като че ли Леновото е по-добро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Леновото естествено... По-нов модел, с по-добри характеристики.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Използвах  такова чисто ново  леново  2-3 дни. Наистина  бе  по- бърз  от  предишния ми телефон (S3 NEO) , но  звуците  му   не  ми  харесаха  и  го  върнах  за  ремонт.  При  докосване  на  екрана  не  издава  или  издава  много  слаби  звуци  въпреки  ,че  всичко  е  усилено  на  макс. . От  слушалката  при  разговор се  чуваше  дразнещо  дрънчене  като  от  избит  говорител. Задните  му  говорители  за  мултимедия  са  добри.  Вече  26  дни  е  на  ремонт :). Усещането  от  самсунг към  леново  ми  е  ,че  съм  преминал  от  цветна  телевизия  на  черно-бяла :). Дано  само  този  апарат  да  е  дефектен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Леново няма такъв телефон супер 2 сим карти удобен голям екран перфектен за работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.