Премини към съдържанието
behwolf

Въпрос след преинсталиране

Препоръчан отговор

Здравейте, преди малко си преинсталирах компютъра и след успешно завършване на инсталацията и след определено настройки го изключих. Сега го включих пак и постоянно ми показва това нещо http://store.picbg.net/pubpic/23/A0/849a832d9cd023a0.jpg    и постоянно търси устройство за ребуут . Инсталирах чрез  USB флашка. И на практика, след като съм извадил флашката, компютъра пак търси устройство за ребуут, въптреки че има инсталирам вече компютър и програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 минута, behwolf написа:

Здравейте, преди малко си преинсталирах компютъра и след успешно завършване на инсталацията и след определено настройки го изключих. Сега го включих пак и постоянно ми показва това нещо http://store.picbg.net/pubpic/23/A0/849a832d9cd023a0.jpg    и постоянно търси устройство за ребуут . Инсталирах чрез  USB флашка. И на практика, след като съм извадил флашката, компютъра пак търси устройство за ребуут, въптреки че има инсталирам вече компютър и програми.

Преподредете устройствата от които да зарежда и сложете твърдия диск ан първо място

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да просто да ги пренареди устройствата, иначе ще търси бутване по мрежа...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, behwolf написа:

въптреки че има инсталирам вече компютър и програми.

А намира ли твътрдия диск, след като не намери устройство в мрежата? Защото ако има проблем с твърдия диск така търси друго усстройство. А иначе по-горе е казано - влез в биос в Boot  секцията избери First Boot Device  да е Hard Disk

Ако HDD  е първи, тогава е повреден boot sector  на твърдия диск. Или се ремонтира boot sector или се сменя твърдия диск.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема явно е от версията на Windows 7 или е станало нещо по време на записването на флашката. Използвах PowerISO.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблем с PowerISO.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, behwolf написа:

Проблема явно е от версията на Windows 7 или е станало нещо по време на записването на флашката. Използвах PowerISO.

Въобще не можете да бутнете от флашката за да тръгне инсталация, или приключихте с нея и не можете да бутнете от твърдия диск ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Инсталацията е завършена от флашката, но  след рестартиране показва постоянно информацията  от снимката, дори като сложих на първо място  хард диска. Даже, като сложих да бъде диска, стои постоянно на черен екран  и нищо не излиза, а  когато е  бутване по мрежа изписва  същото от снимката, само че не намира нищо.

Редактирано от behwolf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слагаш флашката, бутваш от нея, като стигне до избор на език натискаш Shift+F10. Ще се появи черен прозорец. В него напиши следните команди:
    bootrec /fixmbr
    bootrec /FixBoot

shutdown /r /t: 000

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема се оказа, някакъв активатора, който вървеше с  Windows 7. Всичко се е наред вече, благодаря Ви на всички за отделеното време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.