Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет.Извинявам се ако темата вече съществува.С лаптоп Lenovo g50 чисто нов закупен от Технополис,с който съм на уиндоус 8 искам да го преинсталирам,.Обаче проблема е там,че имам записани дискове и на 8-цата и на 7цата и когато рестартирам компютъра,не тръгва диска.Преди съм преинсталирал само XP и не ми се беше случвало подобно нещо..Ако може някак да ми помогнете, как да подкарам диска и къде може да е проблема.Компютъра по принцип чете CD/DVD,пробвах различни комбинации като F2,F12, и т.н.Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си го настроил от биоса да бутва със Safe and exit F10 мисля беше. И като го рестартираш е те ли пита да бутва от DVD и натискаш spacebar примерно и почва да зарежда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А novo  бутона намери ли си?

http://www.лаптоп-сервиз.com/lenovo-g50-30-инсталиране-на-windows-7/

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Miopi
      Здравейте, бихте ли ми дали съвет какво да направя за следния проблем. Имам един лаптоп, който до скоро ползвах ASUS K53SV с I5-2430M 2.4GHz, понеже си направих настолна машина и реших този леко по леко да го ъпгрейдвам, първо попаднах на една плочка рам 2GB сложих я и с моята си плочка станахa 6GB. След това взех SSD Lite-on 128GB с идеята да махна записвачката и да го сложа там и да инсталирам ОС на него. Така и направих, след това сложих флашката с ОС и влезнах в биоса сложих на първо място флашката, на второ ссдто и хард диска. И от там един базов преинстал и като зареди всичко отварям device manager и гледам процесора при каквато и инструкция да изпълня работи на пълни обороти 100%. От какво може да е?  Преди лаптопа беше буутван от друга флашка и сега при този инстал форматирах всичко в дисковете и си ги сегментирах ССДТо да е системен диск. Пастата е сменяна преди по-малко от година и няма да е зле да сложа нова, от къде мога да си намеря охладител за моя лаптоп? Къде е по-добре да стои ссд-то на мястото на хард диска или записвачката? Сега използвам хард диск Hitachi Travelstar Z5K500 2.5 500GB 5400rpm 8MB SATA3 HTS545050A7E680, да го заменя ли с Seagate Momentus Spinpoint 2.5 1TB 5400rpm 8MB SATA2 ST1000LM024. Не мисля, че е добра идея защото втория диск е по-голям, но е SATA 2. Моля дайте ми адекватен съвет!!!
    • от ninov
      здравейте закупих от германия компютър с windows  10 ъпдейтван от windows 7. но на немски сега искам да го инсталирам на български мога ли директно да  кача windows 10 Компютъра е с оригинален windows 7 ключ прочетох че ако директно инсталирам windows 10 мога да загубя електрония ключ
    • от Angel Palchev
      Трябва ли да преинсталирам уиндолс след смяна на видеокарта?Сега съм с hd 7770 1GB и мисля да сменям на gtx 1050 2gb или hd 7970 3gb.Дайте препоръка и мнение!Та трябва ли да преинсталирам уиндолса?
    • от SofiaFire
      Здравейте, извинявам се ако това, за което питам някъде вече е обсъждано, но от безизходица нямам вече сили да търся в търсачки и за това пиша тук с надежда да ми помогнете.
      Вчера взех реновиран настолен компютър без инсталиран Уиндоус. Днес цял ден се боря с инсталирането, но без успех. В биос задавам приоритет за буутване от usb flash памет ,защото няма оптично устройство.
      След като рестартирам компа и минат всички надписи, остава черен екран и горе в ляво мига постоянно една чертичка. Форматирах usb-то на fat32 нчи нищо, после и на NTSF или там каквото беше И пак. Дайте съвети моля ви
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване