Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет.Извинявам се ако темата вече съществува.С лаптоп Lenovo g50 чисто нов закупен от Технополис,с който съм на уиндоус 8 искам да го преинсталирам,.Обаче проблема е там,че имам записани дискове и на 8-цата и на 7цата и когато рестартирам компютъра,не тръгва диска.Преди съм преинсталирал само XP и не ми се беше случвало подобно нещо..Ако може някак да ми помогнете, как да подкарам диска и къде може да е проблема.Компютъра по принцип чете CD/DVD,пробвах различни комбинации като F2,F12, и т.н.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако си го настроил от биоса да бутва със Safe and exit F10 мисля беше. И като го рестартираш е те ли пита да бутва от DVD и натискаш spacebar примерно и почва да зарежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А novo  бутона намери ли си?

http://www.лаптоп-сервиз.com/lenovo-g50-30-инсталиране-на-windows-7/

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
        Здравейте! Имам лаптоп Lenovo G50 закупен с оргинален уиндоус 8 но го преинсталирах с 7цата.Сега отново искам да бъда на 8 обаче при инсталацията дава грешка.Тръгва логото и ми дава син екран с грешка с 2 уиндоуса пробвах и двата дават едно и също,тъй като не разбирам много се надявам някой да ми помогне и каква би била причината? Няма как да е несъвместим тъй като вече беше с 8 и вървеше идеално....,възможно ли е самия уиндоус да не е читав или пък моето записване също.При инсталиране на 7 нямам тези проблеми.И ако може препоръчайте ми кой уиндоус би бил подходящ за моя лаптоп последно пробвах с 8 про където изписва грешка.
        Благодаря ви !
      • от v.georgiev9931
        Здравейте, имам проблем с инсталирането на новия ми лаптоп Acer aspire a15. Когато се пробвам да намеря флашката в boot manager не мога да я намеря. Лаптопа е нов флашката е 3.0 и порта също, пробвах с друга флашка, но пак не  става. Помагайте, ако някой знае нещо . Благодаря предварително!  

• от Alexander Apostolov
        Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
      • от loranst looa
        здравейте имам нужда от съвет има ли начин да инсталирам 4- 5 вересии на windows примерно ХР , 7 , виста , 8- ца 10 и линукс на един твърд диск разцепен на съответните дялове . По принцип сега ползвам дул буут със 8-ца и 7- ца , но имам нуждата от колкото се може повече ОС системи на един същи компютър .  Сигурно ще си кажете за какво са ми толкова много ОС системи отговорът е много прост от един сайт админите са големи злобари и ми трият  работата  и се налага да ползвам прокси сървъри но въпреки това пак ме трият защото предполагам че виждат логовете на бразурите които са от една и съща ОС система . За това ако може да ми кажете  ще може ли да инсталирам 5- 6 ОС  системи  на моето ПС и да заблудя  гадните админи които упражняват цензура спрямо мен . Благодаря 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.