Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте .. Този среден бутон , който е под спеисбара за какво служи .. ...  когато го натисна нищо не става  ? :no-no::ohmy:

Леново Т61 :) 

Ss1mi.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това ти  е бутон за включване скролиране  (натиснато колело на обикновена мишка) на моят DELL E5410 е същото, дори червения бутон за местене на курсора...ъ-ъ-ъ...при мен е син
    та при мен скролера работи, до момента в който, микромеките не решат да ми инсталират драйвер и скролера спира да работи

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, дръндю написа:

това ти  е бутон за включване скролиране  (натиснато колело на обикновена мишка) на моят DELL E5410 същото, дори червения бутон за местене на мишката...ъ-ъ-ъ...при мен е син
    та при мен скролера работи, до момента в който, микромеките не решат да ми инсталират драйвер и скролера спира да работи

А имали начин да го направя да работи ? :emoji_smiley-15:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами аз многократно му правя деинсталация на софтуера от програми, при което драйвера се запазва

работи ден до пладне,  докато микромеките отново не ми го нахакат

пп

със седмицата, преди година , нямах този проблем

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е мишка бре джанъм,виж в сайта на леново за драйвер .Аз имам такъв на моя лаптоп от подписа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, crashgold написа:

Трябва ти драйвер. Цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 24 минути, дръндю написа:

това ти  е бутон за включване скролиране  (натиснато колело на обикновена мишка) на моят DELL E5410 същото, дори червения бутон за местене на мишката...ъ-ъ-ъ...при мен е син

Untitled.png

преди 8 минути, niki292002 написа:

Трябва ти драйвер. Цък.

Сложих драйвъра обаче пак не става ?

Untitled.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, дръндю написа:

контрол панел / деинсталация на програми/ тъчпад / деинсталация
    рестарт

Пак никаква разлика ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изтегли от тук ThinkVantage System Update той ще ти инсталира всичките необходими драйвери. Сигурен ли си, че не работи-тези бутони работят само в комбинация с тракпойнт-а, горе червеното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

сега тук във форума като натиснеш средния бутон, не се ли появява точката за скролиране?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, spielberg написа:

Изтегли от тук ThinkVantage System Update той ще ти инсталира всичките необходими драйвери. Сигурен ли си, че не работи-тези бутони работят само в комбинация с тракпойнт-а, горе червеното.

Сега пробвах с трикпоинта .. не става ще инсталирам това което ми каза :)

току що, дръндю написа:

сега тук във форума като натиснеш средния бутон, не се ли появява точката за скролиране?

Не .. 

преди 7 минути, crashgold написа:

Сега пробвах с трикпоинта .. не става ще инсталирам това което ми каза :)

Не .. 

Инсталирах това което  spielberg  ми каза .. и пак същото ... натискам средния бутон и със тракпоинта мърдам .. само показалеца се мърда .... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

сега в момента съм със жива флашка на WIFISLAX, ...ъ-ъ-ъ... не работи , по точно прави някои неща, като на късмет дублира текстове
    явно нещата опират до драйвър 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Calando
        Здравейте, насочил съм се към няколко модела, които ми се струват удачни за цена до към 300$ (най-вероятно ще го купувам през чуждестранен сайт)
        Honor 7x
        Xiaomi Mi A1
        Lenovo K8 Plus
        Обмисляни китайски варианти от рода на Ulefone T1, Umidigi Z1 Pro
        Отворен съм за вашите варианти, мнения и предложения. Има ли някой опит и впечатление от тези модели или други подобни?

Приоритет е
        - стабилна, гладка и сигурна работа, издържливост
        - прилична камера
        - поддръжка на софтуера

• от miriami
        Здравейте! 
        Слушалките на лаптопа ми отказаха. Буксата не прави връзка. Купих нови слушалки. И с тях- същото. Тествах на телефона и старите и новите- там работят. На лаптопа не тръгват и тонколоните. Микрофонът обаче работи. И той е в същия преден панел със слушалките. Иначе си имам звук от спикерите, но той не може да премине през периферно устройство. В настройките в контролния панел забелязах, че нямам headphones, но и преди нямах. Преинсталирах си драйвера за аудиото. Conexant High Definition Smart Audio 221. За моя модел лаптоп е. Той винаги си ми е бил този. Четох из нета и инсталирах даже някакъв Realtek HD, обаче не забелязах да се появи в Диспечера на устройствата. Даже не знам къде се инсталира, че да го трийна, защото, очевидно, не свърши никаква работа. И, накрая, преди да помоля за помощ, да кажа, че вчера взех лаптопа от почистване. Искрено се надявам да не е нещо при сглобяването- прекъснат кабел или знам ли... Идеи? Много ми се иска да е някое тикче в някакви настройки.  
        Благодаря предварително!
      • от iravenbg
        Здравейте, искам да попитам ако нялой знае свестни сервизи за лаптопи във град Пловдив?
        Под съвестни имам предвид такива които не биха излъгали за цена иои проблем.
        Проблема е счупен дисплей на лаптоп ASUS
      • от Alexander Petrov
        Помогнете ми как да инсталирам последната версия на MacOs Sierra на лаптоп Asus x552mj и същевременно да имам Windows 10. Никога не съм го правил !
      • от edokredo
        Здравейте от 2 месеца лаптопа ми не се  пуска до началния екран.Като го пусна се пуска MICROSOFT CORPORATION и почва да зарежда и до там моля ви помогнете ми ??
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.