Премини към съдържанието
emosms

изгоден транспорт пловдив

Препоръчан отговор

Здравейте,

Къде мога да намеря човек да превозя едни неща.
    Достатъчно големи са за да не ми се обяснява и разправя с таксиджии.

Много много малки са да, наемам и плащам цял бус. Все пак, мисля че могат да влезнат в лека кола.

Последно носих по рейсовете и се псувах с един контрольор.

За Пловдив. Дори става въпрос за превоз в рамките на квартала :D  (кичука)

Oмръзна ми да моля познати, а кола скоро няма да взимам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Maй май ще звъня на таксиджиите.

3 мебелни плоскости ще карам за разкрой (70 x 60 см, 1м x 60 см, 1.20 м x 25 см).

Точно колкото да се чудиш, ще ти свърши ли работа таксиджията, или си мисли че само ще си возиш г*за

(не съм сакат да си воза г*за само :D, таксиджията ако му е трудно да си вдигне г*за от седалката, не знам).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Освен да се обадиш на такси във фирмата и да им кажеш че ти трябва комби. Но апарата ще си тиктака докато се товариш. Другия вариант: Кола или малък ван тип баничарка под наем си взимаш за 1 ден. Преди когато съм взимал под наем кола от познат на брат ми бяха във ценови диапазон 30-120 на ден. Диабло карс или нещо подобно имаше до Лаута, в района на стадиона. Имаше отпред 7-8 коли които се дават под наем. Аз си бях взел и си ходих с нея до Сливен и се върнах после. Другият вариант няма начин да нямате товарни таксита някъде. Там директно казваш на шофьора който е с бус от къде до къде и какво ще трябва да пренесете и се разбирате за парите. Не знам как мога повече да ти помогна,  не живея в Пловдив от много отдавна.

Аааа чакай че забравих най лесният вариант: тези студентските хамалски услуги, преди имаше обяви навсякъде по стълбовете виж и тях. Едва ли ще взимат скъпо, но ги питай.

Редактирано от サムライオートバイ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.