Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! От известно време търся лаптоп и в момента съм се спрял на тези двата: asus gl552vw-cn211d или acer aspire v5-591g. Какво мислите за представянето на двата лаптопа цялостно, и кой би ми вършил по добра работа при използването на "тежки" програми и игри. 

Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първия лаптоп Asus Rog ли е? Намерих го в e-mag за малко под 2000 лв. не бих се колебал и веднага бих взел Asus Rog за рогата (както преди съм писал тук) - това е типичната гемърска машина, НО нека изчакаме и другите мнения.

Все пак покупката на лаптоп е нещо специално и... твърде лично (поне за мен) и е нужно да се отдели време за избора!

Аз си ползвам нетбука Susa (Asus) Еее PC, и милата Сузана си ми е достатъчна ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Замислете се понятието ''Лаптоп за игри'' какво означава! Нищо повече от маркетинг и реклама. Какво удоволствие ще изпитате на 15,6 или дори 17'' дисплей? Друго много голямо неудобство е клавиатурата. Също изкривен гръбнак ако се ползва като настолен. За 2К ще се сдобиете с прилична конфигурация + монитор, освен ако мобилността не е на първо място. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За съжаление мобилността е от голямо значение и със сигурност ще взема преносим компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тогава бъдете добър собственик. Почиствайте го редовно, закупете охлаждаща подложка(макар че ако прочетете произволни теми от този форум определено ще се объркате). Не взимайте такъв с 2.5'' HDD. Нека е с SSD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, サムライオートバイ написа:

Asus

Станахме двама :)

Asus vs Acer 2:0 е резултата от мача!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам Ейсър и знам че е боклук, защо да го товаря с проблеми момчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От конкретните 2 модела асуса се справя по-добре откъм температура (ако въобще това може да се нарече добре).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тези Asusi нищо че са рог нямат охлаждането, на типичния гейм рог погледни снимка отзад и ще забележеш, че си е типичен лаптоп, серията за гейминг почва от 3к нагоре.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.