Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, последно време гледам тея нашумялите live-ове във facebook. И от собствен интерес реших да видя как се случват нещата, но стигнах до един доста интересен проблем или не знам как да го нарека. Та проблемът е следният, когато натисна на post в моят "news feed" бутон "Go live" няма, а когато вляза в някоя моя страница и направя същото гореспоменатият бутон съществува. Та питам това защото започнах да си мисля дали тази функция не изисква някакъв спецефичен хардуер или софтуер, но ако следвам пътят на логиката на едно място имам бутона на друго няма, би следвало че няма такова изискване. За това искам да попитам дали някой има идея от какво се получава това.

Устройство: HTC Desire 530

Андроид версия: 6.0.1

13509250_1174846395870940_1598990998_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като по-нови ОС 6.0 и 6.0.1 дават проблеми, аз също съм с 6.0.1 и имам други проблеми.......

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Rikemaru
        Здравейте,
        Искам да Ви попитам, понеже имам няколко видеа с много висока резолюция и искам да ги подкарам на телевизора с DVD чрез флашка във формат(MPEG2) но просто след като ги пусна адски много насичат.Пробвах да намаля резолюцията и съответно в един момент ги подкарах но просто качеството беше отвратително.
        Та въпроса ми към Вас е има ли вариант проблема да идва от DVDto(защото е старо или поради някоя друга причина), ако Да - как мога да проверя даденото DVD до, каква резолюция подържа или може проблема да идва от телевизора?
        И вече последно ако проблема идва от мен как бих могъл да го разреша?
        Надявям да се добре да съм обяснил нещата.

Благодаря Ви!
      • от septemberrain
        Здравейте, преди малко влязох във фейсбук профила си, където повечето ми приятели съм ги отпоследвала, за да не ми излизат постоянно техните постове, а когато искам да видя постовете на определени хора просто влизах в листата ми с приятели и цъках на бутона ,,new posts'', който се намираше между  ,,all friends'' / ,,birthdays'' и ,,followers'.' Но днес с доста неприятна изненада открих, че бутонът new posts в friend list-a просто го няма.. нито при компютъра, нито при телефона.
        Искам да попитам и при вас ли е по този начин, и това съответно някаква поредна скапана фейсбук промяна ли е, целяща досадно последване или е някакъв бъг специално появил се при мен? Ще се радвам да помогнете, защото е много дразнещо.
      • от Димитър Кунчев
        Привет, драги съфорумници.
        От седмица имам рядко дразнещ проблем с фейсбук.
        Искрено моля за вашето съдействие: :))
        На Pc-то/лаптопа (единствено) някак си не ми го рефрешва. Т.е. имам близо 2500приятели и вместо на чата да си стои обичайната бройка онлайн, както е винаги, в диапазона на 300-400 човека, има винаги фиксирано числото 15 или 20 на линия, което няма как да е така и не е така.
        По-лошото е, че когато получа известие, не ми излиза, т.е. има някакво забавяне, голямо, и не знам от какво е.
        Когато някой ми пише, веднага ми излиза и ми пюлка на телефона (iPhone), но не ми излиза изскачащото прозорче във фейсбук на лаптопа;
        не ми излиза й когато дам чата, преди да го рефрешна.
        Настройките на сайта са ми ок, на какво може да се дължи проблема? и възможно ли е да е някакъв вирус, понеже наскоро имах проблем с редиректването към някакви лъжливи/спорт/секс сайтове..
        Моля за вашето съдействие :))
      • от Nikoka
        Проблема е следния, някой е свалил мои снимки от профила ми и ги е използвал за да създаде страница с моето име, с тази особеност че е страница на комик, а не профил. Съответно след като е страница, не мога да я докладвам, че се представя за мен, просто не съществува като опция, не мога да докладвам ефективно и снимките, защото ми предлага да пиша на собственика, което е пределно ясно че няма да помогне. И така сега има страница с моето име и мои снимки в нея и не мога да я махна, защото просъо при докладване на страница излизат много по малко опции, отколкото биха излезли в личен профил. Трябва ми съвет как да се отърва от подобна глупост?
      • от cybercop
        Реших да пусна тази тема, защото в общата дискусия се натрупаха прекалено много неща. 
        Въпроса ми е следния : Някой успял ли е да подкара h.265 видео под стария mplayer или mplayer2 и как?
        Интересува ме главно втория, защото има период в който mplayer не беше наличен в доста дистрибуции. На CENTOS6 със съм стария mplayer, но там ползвам само h.264 декодер за да преглеждам записите от камерите. Не съм и търсил h.265 поддръжка.
        Новата версия я ползвам и поддържа всякакви формати.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.