Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи хора имам 2 въпроса...първият е относно Видеокартата от системата ми в подписа, която искам да овърклокна но не съм съгурен дали мога да го направя със съответното захранване ??? принципно TDP-то и е 90W, а на старата TDP и беше 106W и захранването я хранеше стабилно....та за това се чудя(имам специализиран софтуер OC Guru II) и вторият ми въпрос е: понеже виждам, че AMD са пуснали нов процесор за сокет FM2+ а именно Athlon X4 880K, който е на стойност около 180 лева....дали си струва ъпгрейда от x4 750k на такъв ?? понеже по този начин няма да ми се налага да сменям дъно...или по добре да бягам към интел ?? Благодаря на отзовалите се :)

Редактирано от icaka9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на всички :) вече разбирам колко ви е "полезен" и "отзивчив" форума и потребителите в него !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ngdt
        Здравейте, преинсталирах лаптопа си (Packard Bell EasyNote Alp-Ajax A) с Windows XP x86 (знам, че е стар и не се поддържа, но лаптопа е слаб и 7 ще го товари). Пуснах Counter-Strike 1.6 - играта не тръгна с OpenGL, а автоматично избра Software опция от Video настройките, а преди няколко дни си вървеше с OpenGL и нямаше никакви проблеми.  Ето грешката: 
        Също така на лаптопа няма звук и машината не засича видеокартата (ATI Radeon x1200 Series).

На следващата снимка, след 2,6GB Ram, би трябвало да е изписано името на видеокартата, както при останалите потребители на програмата.
        Ще съм благодарен на всякакви отзиви и предложения за решаването на горепосочените проблеми. 
      • от Mirela Gukova
        Здравейте! Искам да си взема iphone 7, но втора ръка. Не мога да избера подходящ понеже не съм наясно с точно с конфигурацията и всичките тези icloud, отключени телефони и т.н. Бихте ли ми помогнали с това какво точно трябва да търся?
      • от Viktoria Nikolaeva
        Моля за тълкуване на думите "трябва да се вярва, за да се разбира и да се разбира, за да се вярва." - Августин. Благодаря Ви предварително! 
      • от А. Грибачев
        От вече 3-4 седмици имам лаптоп Acer Aspire v3:
        -Intel i7 4202MQ 2,2-3,1 ghz Quad
        -Nvidia GTX760M
        -8 RAM
        -W10 Pro
        Проблема идва от там, че докато играя някои игри температурата на видеокартата стига до 85-90 градуса, имайки предвид, че преди седмица си взех охладител като поставка под лаптопа. Не знам такава температура нормална ли е и ако не е - бих желал да знам как мога малко или много да намаля температурата.
      • от vELiNiO
        Здравейте! Продавам части, останали ми от стар компютър и ъпгрейд на настоящия ми. Ето ги и тях:

Дънна платка Gigabyte GA-8SG667 rev 1.0 - 5лв. - има няколко издути кондензатора, неработеща е, затова и цената е такава. Пали, но не изкарва образ.

Кутия Super Power - 15лв. - задната планка на дъното е заварена за кутията. Би могла да се махне и да се сложи друга, но не съм я махал.

Процесор Intel Pentium IV 1.8GHz - 15лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Процесор Intel Pentium E5500 2.8GHz - 20лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Видео карта Radeon 9000 Pro - 10лв.

Мрежова карта - 5лв.

RAM памет Kingston 2GB DDR3 1333MHz - 15лв.

RAM памет hynix 2x1GB DDR 400MHz - 40лв. за двете

Захранване CODEGEN 300W - 15лв.

Захранване MaxUs PM-230W - 15лв.

Монитор LG Flatron - 20лв.

С изключение на дъното, останалите компоненти се предлагат като работещи. Давам 1-2 дена moneyback, така че ако има някакъв проблем, мога да Ви върна парите.

От София съм, но за страната мога да ги пратя и с куриер. За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.