Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем- става дума за Game Killer като го отворя пише root privilege is needed искам да го използвам за една игра, но не мога. Какво да правя? Моля обяснете ми детайлно какво да сторя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На приложението са му нужни руут права. За да получи такива трябва да руутнете устройството. Не мисля, че си заслужава само за една игра. Все пак ако желаете мога да ви дам инструкции как да го направите, но да знаете че гаранцията отпада. Какъв е точният модел на устройството? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, Gogo456 написа:

На приложението са му нужни руут права. За да получи такива трябва да руутнете устройството. Не мисля, че си заслужава само за една игра. Все пак ако желаете мога да ви дам инструкции как да го направите, но да знаете че гаранцията отпада. Какъв е точният модел на устройството? 

Може ли това руутване да повреди устройството?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има шанс, да. Според мен няма смисъл ако ще е само за играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може ли да ми обясните какво означава да руутна устройството си. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да си рутнеш устройството означава да имаш ПЪЛЕН достъп до файловата му система , както ти така и приложения които искат root.Ако си неопитен има много голяма вероятност да си брикнеш устройството и по-добре или остави някой който разбира да го направи или просто се откажи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.