Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем, който не е от скоро.. Той е, че в профила в, който е инсталиран самия Windows 7 компютъра буквално си сече здраво ( например ако си пусна някой клип от YouTube го гледам 1-2 минути и после започва да сече, като мръдна мишката и се оправя ).. бях решил до някъде проблема като си бях направил втори профил, който използвах доста време и не ми беше правил проблеми. Но докато вчера играх FIFA за много кратко време ми изскочи син екран и което успях да прочета беше само Fatal Error дори не разбрах за какво точно става на въпрос.. след това пуснах FIFA - та на ново и ми сечеше.. Забелязах, че от 6GB РАМ имам в момента използваеми 3,43GB, а преди беше 5GB и нещо... Та въпроса ми е: Има ли някакъв начин да се оправят тези проблеми или просто трябва преинсталация на Windows-a? 

13569818_1762172290692898_600295992_o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж в папката windows/minidump трябва да има файлче .dmp,качи го някъде да го видим.

предполагам РАМ-та ти е 3Х2 гб. и има проблем с едната плочка,тъй че пробвай само с една и ги сменяй,сменяй и слотовете им.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете HW MONITOR и направете снимка на температурите :) От кога не е правена профилактика ? прах , почистване , смяна на термопаста /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emil644466 написа:

виж в папката windows/minidump трябва да има файлче .dmp,качи го някъде да го видим.

предполагам РАМ-та ти е 3Х2 гб. и има проблем с едната плочка,тъй че пробвай само с една и ги сменяй,сменяй и слотовете им.

Би ли ми казал с каква програма да отворя файла? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека тества какво товари системата първо, най-вероятно нещо кешва в твърдия диск, и от там се забавя работата на останалите програми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е проблем с файлова система,
може да е зловреден софтуер,
може да е пртоблем с операционна система (проблем със системните файлове)

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MaDCoW написа:

Би ли ми казал с каква програма да отворя файла? 

аз ползвам bluescreenview http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html#DownloadLinks

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emil644466 написа:

А защо?

Много пъти е подвеждала!

Какъв е проблема да се използва WinDbg!

Все пак е разработка на Micropsoft!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ganchevv
      Здравейте! Без да искам си форматирах диска. Пробвах се да кача филм на флашка над 4гб, но не ставаше. После видях един урок където пишеше да дам десен бутон->format->file system->NTFS да го променя, но при мен бепше само то като вариянт и после ->alllocation until size ... и го форматирах на бързо без дори да разбера  На бързо прочетох да не инсталирам нищо и да имам два диска .. Главно имах снимки и клипове записани има ли някакъв шанс да ги възстановя? Благодаря за отделеното внимание! 

• от Tosho55
      Здравейте отново,бях писал преди няколко месеца за компютър,но очевидно бюджета не ми стигаше и се отказах,сега съм събрал пари и се надявам да можете да помогнете с едно надеждно компютърче за игри главно,с бюджет 2750 лева  може и 2800,но не повече за предпочитане,имам монитор на 144 Hz така че не го включваите,искам само конфигурация! П.С нямам никакви стари части,които мога да използвам и ако може да не ми давате варианти с части втора употреба...Благодаря предварително!  
    • от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от Marto_BG
      Здравейте Калдата маниаци,
      Извинявам се ако темата не е за тук!!Така на един фр има проблем с компютъра му. Сложихме 2 плочки рам памет едната 2GB другата 4. Дъното е asrock h81m vg4 r3.0. При стартиране на компютъра чухме 3 пискания от пищялката и на екрана излезе това:
      Така въпроса е какъв е точния проблем? Защо като сложим плочата на въпросния channel A слот не му отчита. Пробвахме да ги тестваме на другия слот и двете плочки си работят, но като сложим една на слот A не става чува се само пищене и се появява този екран. Благодаря за отзивите. 

• от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.