Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем, който не е от скоро.. Той е, че в профила в, който е инсталиран самия Windows 7 компютъра буквално си сече здраво ( например ако си пусна някой клип от YouTube го гледам 1-2 минути и после започва да сече, като мръдна мишката и се оправя ).. бях решил до някъде проблема като си бях направил втори профил, който използвах доста време и не ми беше правил проблеми. Но докато вчера играх FIFA за много кратко време ми изскочи син екран и което успях да прочета беше само Fatal Error дори не разбрах за какво точно става на въпрос.. след това пуснах FIFA - та на ново и ми сечеше.. Забелязах, че от 6GB РАМ имам в момента използваеми 3,43GB, а преди беше 5GB и нещо... Та въпроса ми е: Има ли някакъв начин да се оправят тези проблеми или просто трябва преинсталация на Windows-a? 

13569818_1762172290692898_600295992_o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

виж в папката windows/minidump трябва да има файлче .dmp,качи го някъде да го видим.

предполагам РАМ-та ти е 3Х2 гб. и има проблем с едната плочка,тъй че пробвай само с една и ги сменяй,сменяй и слотовете им.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изтеглете HW MONITOR и направете снимка на температурите :) От кога не е правена профилактика ? прах , почистване , смяна на термопаста /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, emil644466 написа:

виж в папката windows/minidump трябва да има файлче .dmp,качи го някъде да го видим.

предполагам РАМ-та ти е 3Х2 гб. и има проблем с едната плочка,тъй че пробвай само с една и ги сменяй,сменяй и слотовете им.

Би ли ми казал с каква програма да отворя файла? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нека тества какво товари системата първо, най-вероятно нещо кешва в твърдия диск, и от там се забавя работата на останалите програми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да е проблем с файлова система,
    може да е зловреден софтуер,
    може да е пртоблем с операционна система (проблем със системните файлове)

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, MaDCoW написа:

Би ли ми казал с каква програма да отворя файла? 

аз ползвам bluescreenview http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html#DownloadLinks

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, emil644466 написа:

А защо?

Много пъти е подвеждала!

Какъв е проблема да се използва WinDbg!

Все пак е разработка на Micropsoft!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vladimir96
        Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
      • от C20XE l457
        Здравейте, мисля да минавам на лаптоп, вече не играя толквоа игри и само ми заема място компютъра и монитора и ще го продавам за да мина на по-компактна и преносима техника. Сегашният хард на компа е 500гб хитачи (ще прикача сминка) и е от 2010 от както ми е и компютъра, нямам проблеми с него не е падал и не е забивал доколкото знам. Та въпроса ми е следния - понеже имам бая информация (снимки, файлове, клипчета учебници в PDF.... и др.) и ме интересува какъв е най-добрия начин да запаза инфото. Заслужава ли си да записвам на DVD дискове (сигурно десетина), да си купя някаква по-сериозна флашка ИЛИ е вариянт да си откача харда и да го запазя някъде. Също за вариятна с харда не знам ако не го пипам така по месеци/година дали може да "спече нещо" или пради някаква причина да загуби инфото, добре ли е един път на 2-3 месеца да го пускам да се раздвижват чарковете върте? Най-вече заради снимките и клипчетата бих го запазил пък ще сложа друг имам SSD с него мога да го продам компа.. или пък ако SSD е по-надежден на него мога да метна данните мисля, че 100 гб ще стигнат.

• от transcend92
        Здравейте отново 
        наскоро направих ъпгрейд на рам плочките бях със 8 рам сложих още толкова .
        До тук всичко си беше 6 рамта сработи но когато записвам с obs на 40 мин някъде лагва и насича .
        в сервиза като сложиха първите 8 гб рам правиха някъква настройка точно там 
        въвеждаха някаки стойности за да не заспи .

но незнам какви стойности да въведа
        автоматично е на 2432 мб.

Ето и рам плочките

• от WhiteTooth
        MAIN BOARD ASUS PRIME B250M-PLUS /LGA1151 ( Цена: 187.00лв)
        CPU Intel Pentium G4600 3.6GHz/3M/BOX1151 (Цена: 140.00лв)
        CASE OMEGA ATX-5823BK /BK / NO PSU (Цена: 28.00лв)
        VIDEO CARD MSI GTX1050 GAMING X 2G (Цена: 310.00лв)
        HDD 1T SG SATA 6G /3Y /ST1000DM010 (Цена: 105.00лв)
        RAM 4G DDR4 2666 ADATA XPG Z1 (Цена: 104.00лв)
        FAN PSU FORTRON HYPER 500 500W (Цена: 103.00лв)
        ОБЩО: 977.00лв
        Въпроса ми е дали ще ми вървят новите игри и на какви настройки?
        Играя League Of Legends / Minecraft / Counter-Strike Global Offensive / World Of Tanks ,но искам да знам и другите игри дали ще вървят. И как ще ми вървят споменатите.
      • от Tosho55
        Здравейте,имам бюджет 1500 лева искам настолен компютър максимално силен за гейминг,имам си монитор,не го включвайте!Благодаря предварително!  
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.