Премини към съдържанието
Blue_Hulk

Nexus 5X или OnePlus X

Препоръчан отговор

Здравейте!
    Искам да си поръчам ново мобилно устройство до около 500лв.
    В момента все още съм със първото ми андройд-устройство, Alcatel one touch idol 6030x.

Разрових се доста и само тези двата модела отговарят на моите изисквания, а те са:
    - екран до 5-5,2 инча
    - качествен дисплей
    - предпочитам да има слот за microSD, но ако вътрешната памет е над 32 гб. може и без такъв слот
    - да има тънки рамки и с дебелина около 8,00 mm.

За мен, НЕ е важно:
    - устройството да снима супер качествено
    - да играя най-тежките игри

Засега везните клонят в полза на OnePlus X, който изглежда много по-добре от Nexus 5X, но най-големия недостатък на този апарат е, че липсва сериозна поддръжка, а от друга страна Nexus 5X, предлагат чист (android OS) и редовна поддръжка.
    Всъщност не знам дали поддръжката е нещо важно и решаващо, след определено време... така, че ще бъде добре по-опитните да изкажат мнение по този въпрос.
    Общо взето, искам някои, който се е докоснал до тези два смартфона, да споделя за лични впечатления и т.н.
    Отворен съм и за други предположения стига да отговарят на моите изисквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.