Премини към съдържанието
g0m0r0

Проблем със сим карта на lg g3

Препоръчан отговор

Проблема е следния телефона се рестартира когато се покаже този прозорец на прикачения файл, след това нямам изобщо никаква връзка, интернет или възможност да се обадя по телефона. Когато рестартирам от бутона ръчно си работи нормално за определено време и след това отново изкача този прозорец. Смених рома, да не би от него да е проблема, но веднага след като го пуснах пак същия прозорец и същата история. Ако някой има представа как се оправя моля да сподели, надявам се да е софтуерен проблема, защото изобщо не ми се иска да го изпращам на ремонт. Благодаря предварително на всички коментирали по темата! 

Screenshot_2016-07-07-12-26-15.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

току що, g0m0r0 написа:

Проблема е следния телефона се рестартира когато се покаже този прозорец на прикачения файл, след това нямам изобщо никаква връзка, интернет или възможност да се обадя по телефона. Когато рестартирам от бутона ръчно си работи нормално за определено време и след това отново изкача този прозорец. Смених рома, да не би от него да е проблема, но веднага след като го пуснах пак същия прозорец и същата история. Ако някой има представа как се оправя моля да сподели, надявам се да е софтуерен проблема, защото изобщо не ми се иска да го изпращам на ремонт. Благодаря предварително на всички коментирали по темата! 

Пробвайте с друга СИМ карта, защото може тази да не прави добър контакт. И ако е така посетете офис на оператора да ви я сменят

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Последвайте горния съвет.

Друг вариант:

- Върнете устройството до фабрични настройки и опитайте отново. Възможно е причината да е и в апарата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този модел на LG има склонност към такива проблеми.
    Лошото е, че може да е дъното, а може и да не е, но при всяко положение добрия вариант е ходенето в сервиз.
    Рестартите са различни, разбира се, а при някои се е оправил проблема със смяна на батерията, но за да не се дават грешни пари и да се губи време, аз лично препоръчвам сервиза.
    Да не говорим, че там ще отстранят проблема без пари, без значение дали ще се подменя нещо.
    Това, ако апарата е в гаранция, разбира се.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 7.07.2016 г. в 15:22, capnemo написа:

Пробвайте с друга СИМ карта, защото може тази да не прави добър контакт. И ако е така посетете офис на оператора да ви я сменят

Не се получи с другата сим карта, явно е хардуерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, g0m0r0 написа:

Тогава остава сервиз както ви посъветваха по-горе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 7.07.2016 г. в 21:47, algor написа:

Този модел на LG има склонност към такива проблеми.
    Лошото е, че може да е дъното, а може и да не е, но при всяко положение добрия вариант е ходенето в сервиз.
    Рестартите са различни, разбира се, а при някои се е оправил проблема със смяна на батерията, но за да не се дават грешни пари и да се губи време, аз лично препоръчвам сервиза.
    Да не говорим, че там ще отстранят проблема без пари, без значение дали ще се подменя нещо.
    Това, ако апарата е в гаранция, разбира се.

Батерията я смених съвсем скоро, тогава имаше малко по различен вид рестарт. След смяната се оправи, но сега пише, че сим картата е проблемна. Ако някой е имал такъв проблем да сподели как го е решил, не искам да се хвърлям на ремонт, защото телефона няма гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, g0m0r0 написа:

преди 12 минути, g0m0r0 написа:

Батерията я смених съвсем скоро, тогава имаше малко по различен вид рестарт. След смяната се оправи, но сега пише, че сим картата е проблемна. Ако някой е имал такъв проблем да сподели как го е решил, не искам да се хвърлям на ремонт, защото телефона няма гаранция.

След прочетеното ще кажа за втори път: дайте го в сервиз да установят проблема.
    Но ще продължа съвета: дайте го за диагностика в официалния сервиз на LG, за да е точно и прецизно диагностициран проблема.
    А дали ще го правите там е друга бира.
    След като видят за какво става въпрос, те ще ви се обадят и ще ви предложат варианти на ремонт, както и ще ви кажат цени.
    Няма да тръгнат да го правят без вашето съгласие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно само това ми остава като вариант. :( Благодаря ви за отделеното внимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом апарата е извън гаранция и ако сте от Сф, мога да препоръчам сервиз.
    Няколко апарата съм давал там и съм адски доволен, плюс това работят с оргинални части.
    По същия начин се диагностицира даден проблем, обаждат се и се говорят варианти и цени и тогава се прави, ако клиента пожелае.
    Точни са и коректни, като повтарям, че аз лично съм правил апарати при тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 7/7/2016 в 15:19, g0m0r0 написа:

Screenshot_2016-07-07-12-26-15.png

Здравей,

И на мен ми се появи същия проблем преди няколко дни. Можеш ли да ми кажеш как се развиха нещата при теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абсолютно същият проблем.Първо смених сим-картата но не помогна.Върнах го понеже е гаранционен и след 20 дни ми го върнаха.........почистен и с андроид 6.Проблема не е решен и пак ще го връщам.Това изглежда си е някакво фабрично заложено да се разваля.

Редактирано от S Doichinov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При мен има развитие. Носих го в два сервиза (не гаранционни) и на двата становището е, че дънната платка е развалена и има нужда от смяна (по скоро на телефона). И според мен е фабрично.

Редактирано от Mariela Taligarova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При мен се оправи след като смених оператора.Много интересно защо със сим-карта на един оператор се скъсва да дава проблеми а след смяната му проблема се получава изключително рядко.Сега обаче на телефона му изчезна задната камера.Мога да снимам само с предната!!!!!!Не съм очаквал толкова проблеми от телефон който когато го взех беше флагман на LG.Досега това е първия тел.който ми се чупи толкова.Това за което съм сигурен е,че повече тел.с марка LG няма да си взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имах такъв проблем като твоя при мен решението беше много лесно бях абонат на теленор но след това си взех карта на виваком и по случайност оставих че сим картата на теленор е по тънка а на вивавом по тебела и картата на виваком пасва идеално на слота и на пиновете а картата на теленор беше по тънка и не правеше контакт със пиновете взех малка хардиика поставих сим картата и  поставих хардииката върху сим картата и се оправи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.