Премини към съдържанието
Христо Христов

Да помогнем на Тошко

Препоръчан отговор

Здравейте обръщам се към вас с призив за подкрепа и помощ. Аз съм Христо Христов от гр.Павликени. Моят брат страда от Детска церебрална парализа и синдорм на нунан и за неговото лечение е нужна ежедневна рехабилитация която трае един час и половина и струва 20 лв. и трябва да се прилага до навършване на 21 годишна възраст (защото тогава костите спират да растат) . Брат ми в момента е на 13г. от btv телевизия направиха и репортаж за което съм им благодарен него можете да видите ТУК

Средствата който бяха събрани до този момент са на изчерпване и няма как да бъде продължено неговото лечение.

За хората който искат да помогнат могат да направят това на дарителската сметка:

Титуляр: Тодор Петров Христов
    BAN: BG88UNCR70001522262069
    BIC: UNCRBGSF

Благодаря предварително!!!13639548_884137948357196_1294101096_o.jpg

Редактирано от Христо Христов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За  Детска церебрална парализа съм чувал. Но за синдром на Нунан много малко хора са чували.http://www.raredis.org/?p=78&lang=bg

Защо не се обърнете към някой народен лечител. Чувал съм за чудотворни лечения къде ли не по света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 27 минути, batman555 написа:

За  Детска церебрална парализа съм чувал. Но за синдром на Нунан много малко хора са чували.http://www.raredis.org/?p=78&lang=bg

Защо не се обърнете към някой народен лечител. Чувал съм за чудотворни лечения къде ли не по света.

Благодаря за допълнителната информация. За народните лечители не знам в момента лечението с рехабилитация има много голям напредък за времето през което му е правена преди брат ми ходеше на пръсти а сега ходи на цяло стъпало, започна да ходи изправен може да ходи сам без чужда помощ.

Благодаря още веднъж !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Познавам една лечителка ( в смисъл тя е биоенерготерапевт) която с помощта на някаква енергия оправи дисковата херния на баща ми. Дори когато тя си опря ръцете до гърба ми просто усети половината ми рода. Как ги е усетила нямам представа. Алтернативната медицина е напреднала много.

Алтернативна медицина е наименованието на практиките, използвани вместо конвенционалната медицина. Примерно акупунктура, лечение с билки, дихателни практики, йога и т.н.

Поразрови се в интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 27 минути, batman555 написа:

Познавам една лечителка ( в смисъл тя е биоенерготерапевт) която с помощта на някаква енергия оправи дисковата херния на баща ми. Дори когато тя си опря ръцете до гърба ми просто усети половината ми рода. Как ги е усетила нямам представа. Алтернативната медицина е напреднала много.

Алтернативна медицина е наименованието на практиките, използвани вместо конвенционалната медицина. Примерно акупунктура, лечение с билки, дихателни практики, йога и т.н.

Поразрови се в интернет.

Благодаря ще проуча :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, batman555 написа:

...която с помощта на някаква енергия оправи дисковата херния

Мда. Ти нас за слабоумни ли ни имаш или ни се подиграваш? Да си дават парите на шарлатани - евала...Бих ти казал някои неща, но най-вероятно ще ме изгонят от форума, а и не си струва да си развалям деня с подобни неща.

преди 2 часа, Христо Христов написа:

Здравейте обръщам се към вас с призив за подкрепа и помощ. Аз съм Христо Христов от гр.Павликени.

Дай друг начин за изпращане. Банките взимат по 5-7лв такса за банков превод. Грешни пари, които отиват при бирниците, не при получателя.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За 6 години не се научихте като гледахте рехабилитатора какво и как прави.... Би трябвало сами да можете да правите същите неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, simtech написа:

Мда. Ти нас за слабоумни ли ни имаш или ни се подиграваш? Да си дават парите на шарлатани - евала...Бих ти казал някои неща, но най-вероятно ще ме изгонят от форума, а и не си струва да си развалям деня с подобни неща.

Не се подигравам на никого. Автора на темата да прецени кое е добро за неговия брат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Освен по банков път за момента няма друг вариант и се извинявам много за това.

преди 3 часа, simtech написа:

Дай друг начин за изпращане. Банките взимат по 5-7лв такса за банков превод. Грешни пари, които отиват при бирниците, не при получателя.

преди 2 часа, ice_lion__01 написа:

За 6 години не се научихте като гледахте рехабилитатора какво и как прави.... Би трябвало сами да можете да правите същите неща.

Не ме разбирай по грешно но няма как да стане това ще дам един елементарен пример няма как сърдечен хирург да прави мозъчна операция.

Искам също да БЛАГОДАРЯ на всички от цялото семейство.

Редактирано от Христо Христов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.