Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги!

Следващият месец ще си взимам телевизор мисля да е 3Д и 1080р, насочил съм се към http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SONY-KDL-50W809C-3D-LED/p/16064 ще се ползва за гледане на телевизия (засега съм на виваком сателит), сртиймване на видео и блу рей филми от рутер като дом. сървар (пуснах тема за избор на такъв, който може да помогне :)). До момента от форума виждам, че няма смисъл от 50 инча 4К а и масово видеата са 1080р, което няма да изглежда добре на 4К, за телевизията разделителната е дори по-малка... Ще се гледа от около 2 метра, мисля връзката му с компютър да е и през HDMI и през Wi Fi когато компютъра не е включен.Ако може да ми кажете и как да свържа телевизора със сателита за най-добро качество на сигнала?

Добре ли съм се насочил? Има ли по-добро за 1600 лева? Приемам съвети, не харесвам Самсунг, много оплаквания от тях има както и мой приятел с два такива също не е доволен.

Благодаря на отзовалите се!

п.п. добра идея ли е след като го тествам в магазина да го поръчам от сайта на същия защото при онлайн поръчка има 15 дни срок за връщане?

Редактирано от Bazrud (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За други заблудени като мен - Срока за връщане при онлайн поръчка е 7 дни (по закон), само към ЕМаг 14 (фирмена политика, четете на сайта)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.