Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер, искам да ви попитам относно тази конфигурация, дали става примерно за GTA V на минимални настройки, цс го, и ако да с колко фпс ще върви?

Процесор:   Intel XEON 4 Cores, 4 Threads   X3430, 2.4-2.8GHz, 4C-4T, 8MB

Видеокарта:   ATI

Х-ки на видеокарта:   HD 5750, 1024MB GDDR5, 128-bit, DX11, HDMI

Чипсет:   Intel 3420

Графичен слот:   1x PCI-E(16x), 1x PCI-E(8x), 1x PCI-E(4x), 1x PCI

RAM памет:   4096MB (4GB), DDR3

Твърд диск:   160GB SATA2

Оптично устройство:   DVD-ROM

Формат на корпуса:   Tower

Захранване (PSU):   Real 300 Watt, HP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Roujin Z написа:

Опа... мошениците rmania са набутали поредния клиент. :)  

не са точно това и аз си мисля че са такива, но въпреки това може да попитам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

GTA V на 720р не повече от 45 фпс. 
    CS GO може да се играе конфортно
    Но и двете са с нормални процесори, а не този.
    Като цяло можеш да напишеш името на видеокартата и играта в гугъл. Това показва клипове от youtube от хора с тази карта и игра, а те са направили теста и 80% от случаите са написали средните кадри в описанието под клипа, заедно с настройките и цялата система. Повтаряме същото и с процесора и си намираме отговор без да правим тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дай си бюджета и ще ти предложим най-доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Влязох в сайта на rmania и проверих pc-то. Предполагам , че бюджета е около 400лв. 

Ако съм познал  за тези пари определено се търси нещо 2-ра ръка !

В този случай взимаш  това и събираш за 2-ра ръка HD 7770, за 70-120лв  (Няма да можеш да го ползваш за игри без видеото , защото вграденото е прекалено слабо !) . Ако искаш веднага да можеш да играеш игри взимаш  това и пак се насочваш към HD 7770 ! 

Това е ако не искаш да се занимаваш с купуването на видеокарта макар, че GT 440  е по-слаба !

И все пак си кажи бюджета , защото дори да съм гадател или Шерлок Хоумс пак няма да мога да открия точния бюджет !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Skygear написа:

Влязох в сайта на rmania и проверих pc-то. Предполагам , че бюджета е около 400лв. 

Ако съм познал  за тези пари определено се търси нещо 2-ра ръка !

В този случай взимаш  това и събираш за 2-ра ръка HD 7770, за 70-120лв  (Няма да можеш да го ползваш за игри без видеото , защото вграденото е прекалено слабо !) . Ако искаш веднага да можеш да играеш игри взимаш  това и пак се насочваш към HD 7770 ! 

Това е ако не искаш да се занимаваш с купуването на видеокарта макар, че GT 440  е по-слаба !

И все пак си кажи бюджета , защото дори да съм гадател или Шерлок Хоумс пак няма да мога да открия точния бюджет !

Както е казал колегата ,не сме Ванга но ако е прав ти е казал какво да вземеш.

http://alphacom-bg.com/product/1062/bluechip-businessline-m-tower-i5-2400s.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.